Сулеймана пробив повз ворота з меж штрафного.
  • 78'
  • 76'
    Караваєв вийшов замість Тимчика.
  • 75'
    А тим часом АЕК грає 1:1 з Фенербахче і Динамо терміново треба забивати, щоб залишитися у боротьбі за 3 сходинку.
  • 72'
    Вівчаренко в офсайді.
  • 71'
    Андрієвський вийшов замість Шепелєва.
  • 70'
    Дуе отримав жовту картку.
  • 68'
    Ренн домінує у другому таймі, кияни нічого не можуть створити в атаці.
  • 66'
    Ванат вийшов замість Бєсєдіна. А також на поле вийшли Вівчаренко та Кабаєв, а пішли відпочивати Гармаш та Дубінчак.
  • 65'
    Угочукву з 20 метрів пробив по горобцях.
  • 64'
    Ще один кутовий зараз виконають гравці Ренна.
  • 61'
    І знову Теат! Ну як так можна. Знову пробачає нас захисник Ренна пробивши повз ворота з меж штрафного.
  • 60'
    Знову ми втрачаємо гравців на стандарті. Теат з декількох метрів пробив вище воріт.
  • 59'
    Черговий корнер заробили французи.
  • 57'
    Дубінчак фолить в атаці.
  • 56'
    Буяльський в офсайді.
  • 54'
    Майєр з 25 метрів пробив вище воріт.
  • 53'
    Тимчик отримав жовту картку.
  • 51'
    Кутовий виконають кияни.
  • 48'
    ГОЛ. Ву ніхто не тримав і молодий гравець Ренна з декількох метрів пробив повз Нещерета.
  • 47'
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+'
    ПЕРЕРВА! 0-0 у нас після 45 хвилин.
  • 45+'
    Циганков гостро прострілив до штрафного, однак ніхто з киян не зміг замкнути цю передачу.
  • 45'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 43'
    Бєсєдін отримав жовту картку за грубий підкат.
  • 41'
    Калімуендо падає після контакту з Гармашем у штрафному, арбітр фолу не помітив.
  • 40'
    До кінця тайму 5 хвилин, рівна гра у нас.
  • 35'
    Шепелєв пробив з 30 метрів прямо у захисника.
  • 31'
    Кутовий заробили кияни.
  • 30'
    МЕЛІНГ! Пробачає нас норвежець. З 15 метрів без перешкод пробив гравець Ренна, однак трохи повз ворота.
  • 28'
    Калімуендо пробив повз ворота з меж штрафного.
  • 27'
    Гармаш з 10 метрів пробив вище воріт.
  • 23'
    Буріжо отримав жовту картку.
  • 18'
    Гармаш з 25 метрів потужно пробив, Манданда перевів мяч на кутовий.
  • 16'
    Тимчик невдало подав до штрафного. Буде удар від воріт.
  • 15'
    МОМЕНТИЩЕ! Буріжо з 15 метрів пробив у дальній кут і лічених сантиметрів не вистачило гравцю Ренна, що відкрити рахунок у матчі.
  • 14'
    Вівчаренка відправили розминатися. Можливо, потрібна буде заміна.
  • 13'
    Оххх, як жорстко Ассіньйон заїхав коліном у тіло Дубінчаку. Потрібна знову допомога медиків київських.
  • 12'
    Майєр фолить в атаці.
  • 11'
    Циганков пробив з далекої відстані прямо у руки голкіперу.
  • 8'
    Пауза у нас, Гармашу надають допомогу лікарі.
  • 7'
    Нещерет у грі, Буріжо пробив з-за меж штрафного. Буде кутовий.
  • 6'
    Тимчик прострілив до штрафного, Манданда впевнено вийшов на перехоплення.
  • 4'
    Дуе з 20 метрів пробив прям у руки Нещерету.
  • 2'
    Ренн, як і першому матчі, почав активно матч.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 18:34
    Запасні Динамо: Ігнатенко, Вівчаренко, Попов, Бурда, Кабаєв, Перріс, Ванат, Андрієвський, Караваєв, Кравченко, Діалло, Кенджора
  • 18:30
    Ренн: Манданда – Ассіньон, Ву, Теате, Мелінг – Буріжо, Угочукву, Майєр – Дуе, Калімуендо, Тер'є
  • 18:30
    Динамо: Нещерет – Тимчик, Забарний, Сирота, Дубінчак – Сидорчук, Шепєлєв – Циганков, Буяльський, Гармаш – Бєсєдін
  • 18:26
    Відеотрансляцію матчу проводить відеосервіс MEGOGO.
  • 18:26
    Матч проходить у польському Кракові на стадіоні «Краковія». За три тури «Динамо» зазнало трьох поразок і не набрало жодного очка в групі.