help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо програє Шахтарю у центральному матчі туру.
  • 90+2'
    Луческу отримав жовту картку від Монзуль. Нервує Містер...
  • 90'
    4 хвилини додав арбітр.
  • 88'
    Кенджора вийшов замість Караваєва.
  • 87'
    Петряк отримав жовту картку.
  • 84'
    Тепер Петряк падає у штрафному. Монзуль і тут пенальті не ставить.
  • 82'
    Ваната збили у штрафному, Монзуль фолу не помітила.
  • 79'
    Буяльський з меж штрафного пробив, однак Бондар заблокував цей постріл. Буде кутовий.
  • 76'
    Кабаєва змінили... 12 хвилин зіграв наш вінгер і замість нього вийшов Попов.
  • 74'
    ГОЛ! Мудрик втік від нашого захисту і викотив на Сікана, який забив у порожні ворота.
  • 72'
    Сікан в офсайді.
  • 68'
    ЧЕРВОНА КАРТКА! Самі собі привезли момент, Сікан вирвався віч на віч з Нещеретом і Забарний вирішив порушити правила, за що і отримав від Монзуль червону картку.
  • 67'
    Гармаш з 20 метрів потужно пробив і влучив у Буяльського.
  • 66'
    Кутовий заробили кияни.
  • 64'
    Кабаєв, Дубінчак та Гармаш вийшли на поле, а пішли відпочивати Тимчик, Вівчаренко та Шепелєв.
  • 63'
    Сікан отримав жовту картку.
  • 62'
    Циганков пробив зі штрафного вище воріт.
  • 61'
    Шепелєв заробив перспективний стандарт біля штрафного Шахтаря.
  • 58'
    Сікан вийшов замість Траоре.
  • 55'
    Конопля отримав жовту картку.
  • 52'
    НЕЩЕРЕТ! Руслан рятує Динамо після удару Степаненка з 15 метрів. Гострий момент був!
  • 49'
    ГОЛ! Ну як так... Мудрик спокійно отримав мяч на куті штрафного, без перешкод змістився ближче до центру і пробив прямо у дальній кут. Нещерет навіть не стрибнув. 2-1.
  • 47'
    ГОООООЛ! Ванат після передачі Циганкова головою пробив повз Трубіна!
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 1-0 ми програємо.
  • 44'
    НЕЩЕРЕТ! БРАВО РУСЛАН! Тягне удар з позначки від Траоре!
  • 43'
    ПЕНАЛЬТІ! Монзуль ставить пенальті у ворота Динамо.
  • 42'
    Черговий кутовий заробили футболісти Шахтаря.
  • 39'
    Циганков пробив з меж штрафного у руки Трубіну.
  • 37'
    Зубков порушив правила в атаці.
  • 36'
    Кутовий виконають гірники.
  • 33'
    Циганков з меж штрафного пробив у руки голкіперу.
  • 32'
    Караваєв подав до штрафного, однак не дуже точно і Трубін впевнено зіграв на виході.
  • 29'
    ГОЛ.... Зубков після передачі Траоре відкрикає рахунок у матчі. На жаль, ми поступаємося.
  • 28'
    Кутовий заробили гірники.
  • 27'
    Гостро було! Зубков з вигідної позиції пробив повз ворота.
  • 22'
    Сирота грубо порушив правила проти Траоре. Монзуль обмежилась усним попередженням.
  • 21'
    Сидорчук прострілив до штрафного, однак ніхто з киян не зміг пробити.
  • 20'
    Ванат в офсайді.
  • 19'
    Знову засильно подав Віктор Циганков, трохи не йдуть подачі на старті матчу.
  • 18'
    Черговий кутовий виконають динамівці.
  • 15'
    Погана подача від Циганкова, Трубін виконає удар від воріт.
  • 14'
  • 13'
    Ванат отримав жовту за зрив атаки.
  • 9'
    Михайличенко отримав жовту картку.
  • 8'
    Все добре з Віталієм, продовжує гру наш лідер.
  • 7'
    Пауза в грі, Буяльському потрібна допомога лікарів.
  • 4'
    Трубін вступає в гру після удару Ваната.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 15:51
    «Динамо»: Нещерет, Тимчик, Забарний, Сирота, Вівчаренко, Циганков, Сидорчук, Буяльський, Шепелєв, Караваєв, Ванат.
  • 15:51
    Запасні: Шевченко, Пятов, Кривцов, Тотовицький, Сікан, Криськів, Джурасек, Кулаков, Топалов, Назарина, Козік, Петряк.
  • 15:51
    «Шахтар»: Трубін, Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко, Зубков, Бондаренко, Степаненко, Судаков, Мудрик, Траоре.
  • 13:52
    Компанія ухвалила рішення, що матч Шахтар – Динамо будуть транслювати ексклюзивно на OTT-платформі setantasports.com. Для перегляду поєдинку потрібна відповідна підписка.
  • 13:52
    Донеччани входять до нелегального телепулу, транслятором якого є Setanta Sports.
  • 13:52
    Попри численні спекуляції "гірників" місце зустрічі не змінилося – команди вийдуть на газон Арени Львів.