help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90'
    ВСЕ! Динамо переграє Львів 2-0!
  • 86'
    ГОООООООООЛ! Ось і все! Гармаш покотив під удар Раміресу, який з 11 метрів покотив повз Рибки. 2-0!
  • 82'
    Дубінчак пробив з 20 метрів у ближній кут, однак повз ворота.
  • 80'
    Беніто та Ванат пішли з поля, а вийшли Тимчик та Рамірес.
  • 78'
    Динамо домінує у другому таймі, але рахунок хиткий, тож розслаблятися зарано.
  • 75'
    Яцик вийшов замість Шепелєва. Дебют для нашого молодого гравця.
  • 73'
    Есеола отримав жовту картку.
  • 71'
    Черговий корнер заробили кияни. Волошин подав, але пробити ніхто з гостей не зміг.
  • 69'
    Гармаш в офсайді.
  • 67'
    Гармаш мав шанс пробити з меж штрафного однак захисник встиг перехопити мяч.
  • 65'
    Волошин з меж штрафного пробив, його удар заблоковано.
  • 60'
    Гармаш замість Лонвейка і Волошин замість Царенка. Луческу зробив перші зміни.
  • 59'
    Важко Львову грати першим номером, кияни контролюють хід гри.
  • 52'
    ГОООООЛ! Оригінально розіграли кияни стандарт, Шепелєв покотив під удар Ванату, який потужним ударом пробив у кут.
  • 51'
    Гострий штрафний заробили кияни. До воріт метрів 20.
  • 50'
    Дубінчак отримав жовту картку.
  • 49'
    ПОПОВ! Марнує шанс Денис, пробивши з межі воротарського вище воріт.
  • 48'
    Кутовий заробили кияни.
  • 47'
    Шепелєв в офсайді.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! Кияни довго запрягали, однак у другій половині тайму команда Луческу створила декілька класних шансів, однак мяч вперто оминає ворота. Поки 0:0. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 43'
    ВАНАТ! Прекрасний обвідний удар вдався нашому гравцю, однак Львів врятувала поперечина.
  • 40'
    ПРЕКРАСНИЙ МОМЕНТ! Шепелєв подав до штрафного, Ванат виграв другий поверх і пробив у кут. Рибка вже навіть не стрибав, але мяч пройшов у сантиметрах від стійки.
  • 36'
    Вперше Динамо провело цікаву ефективну комбінацію, вивели на удар Лонвейка, який пробив з 11 метрів і влучив у спину Беніто, який врятував Львів від пропущенного голу.
  • 33'
    Лонвейк з 35 метрів запустив мяч в район кутового прапорця.
  • 29'
    ЩЕ МОМЕНТ! Дитятьєв пробив після кутового, повз ворота.
  • 28'
    ГОСТРО! Есеола увірвався до штрафного і з вигідної позиції пробив, в останній момент Лонвейк встиг у підкаті заблокувати.
  • 25'
    Шепелєв подав до штрафного, Ванату зовсім трохи не вистачило, щоб пробити.
  • 23'
    Половина першого тайму позаду, поки моментів дуже мало.
  • 17'
    Бугай з меж штрафного пробив у ближній кут, Нещерет обрав правильну позицію і врятував команду.
  • 15'
    Рибка вперше вступив у гру після удару Шепелєва. Кутовий виконають кияни.
  • 14'
    Незграбно наш захист зіграв і Есеола ледь не вийшов на побачення з Нещеретом. Однак Попов зміг підстрахувати свої партнерів.
  • 13'
    Рівна гра у нас, у Динамо більше ударів, але вони не надто небезпечні. Львів же більше контролює мяч у центрі поля.
  • 11'
    Гостро було у штрафному Динамо, однак після навісної передчі ніхто з господарів пробити так і не зміг.