Чемпіонат України
Динамо
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90'
    ВСЕ! Матч завершено. За хвилину до свистка ще й Боль дебютував. Всіх з перемогою!
  • 89'
    ГООООООЛ! Волошин забиває свій дебютний гол за першу команду Динамо і, схоже на все, ставить смачну і жирну крапку у цьому матчі. Знову асист від Буялі. Класна гра нашого лідера.
  • 85'
    Кулаков отримав жовту картку.
  • 84'
    Нарешті Сетанта прокинулась і дала картинку. Шовковський після голу провів потрійну заміну. Рамадані, Караваєв та Волошин вийшли на поле. А пішли відпочивати Шепелєв, Кабаєв та Перріс.
  • 82'
    Гол ми не бачили, але за інформацією офіційного сайту Динамо в свої ворота забив Логінов.
  • 81'
    ГООООООЛ! Динамо забиває гол, але завдяки нашому прекрасному транслятору Сетанті, який не дає картинку матчу, цей гол ми не бачили.
  • 76'
    Гру продвжено!
  • 17:14
    Команди вийшли на розминку. Орієнтовно матч буде продовжено о 17:25.
  • 75'
    ПОВІТРЯНА ТРИВОГА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ! Матч зупинено.
  • 73'
    ГОООООООООООЛ! Буяльський віддав класну передачу на Вічаренка, який потужно злету пробив у дальній кут з меж штрафного. 3-1!
  • 66'
    Андрієвський з 22-23 метрів пробив у кут, Шевченко на місці.
  • 64'
    Ванат покидає поле, а виходить Денис Гармаш.
  • 60'
    Андрієвський пробив повз ворота.
  • 58'
    Кутовий заробили кияни.
  • 56'
    Ще один офсайд, цього разу Мустафаєв не уважно зіграв.
  • 55'
    Кабаєв з 20 метрів пробив повз ворота.
  • 54'
    Кабаєв отримав жовту картку. Перша у цьому матчі.
  • 53'
    Сігеєв в офсайді.
  • 51'
    Старт другого тайму за Олександрією, команда Ротаня більше контролює мяч, однак без просування особливого до воріт Нещерета.
  • 47'
    У перерві Ротань зробив заміну, випустив Шулянського замість Кожушка.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 2-1 Динамо виграє у Олександрії.
  • 40'
    ВАУ! Фантастичний за красою ГОЛ забиває Олександрія. Сігеєв отримав передачу від Ковальця і з 11-12 метрів пробив прямо у верхній кут. Павуку тепер треба нову павутину плести, настільки точно в 9-тку пробив гравець господарів.
  • 37'
    Шепелєв подав до штрафного, однак зробив це невдало, прямо у руки Шевченку мяч прилетів.
  • 32'
    ГОООООООООЛ! Ну що за геній!! Владислав Ванат отримав передачу у штрафному, пошив у дурні двох захисників і спокійно пробив повз голкіпера. Бабогло і Логінов залишили чат. 2-0 кияни попереду!
  • 30'
    МОМЕНТИЩЕ у Олександрії. Кулаков з 10 метрів пробив у дальній кут, однак лічених сантиметрів не вистачило Андрію, щоб зрівняти рахунок у матчі.
  • 29'
    Прекрасна атака киян закінчилась ударом Ваната, який зовсім трохи не влучив з меж штрафного.
  • 27'
    Подача з кута поля від Рибалки закінчилась нічим, кияни починають свою атаку.
  • 26'
    Мустафаєв пробив головою під поперечину, Нещерет перевів мяч на кутовий, зробивши легкий сейв.
  • 25'
    Непогана атака від Олександрії закінчилась ударом Ковальця, який пробив повз ворота.
  • 24'
    Кутовий заробили господарі.
  • 21'
    Намагається Олександрія активізуватися і швидко зрівняти рахунок, але поки всі спроби невдалі.
  • 17'
    ГОООООООООЛ! Андрієвський потужним ударом з меж штрафного відкриває рахунок у матчі. Удар був настільки сильним, що голкіпер навіть не встиг упасти і зреагувати.
  • 15'
    МОМЕНТИЩЕ! Шепелєв х меж штрафного пробив у дальній кут, тільки стійка врятувала Олександрію.
  • 10'
    А ось і момент у Олександрії. Мустафаєв з вигідної позиції пробив повз ворота.
  • 9'
    Два кутових за хвилину подали кияни, але до удару справа не дійшла.
  • 7'
    Дуже сильний дощ пішов, просто стіна води. Умови для гри все гірше і гірше.
  • 6'
    Вівчаренко гостро подав до штрафного, Бабогло спокійно зіграв у своєму штрафному.