help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Матч потихеньку підійшов до свого завершення. 1-1!
    До основного часу другого тайму додано 4 хвилини.
  • 89'
    Габелок отримав другу жовту картку і команди закінчать гру у рівних складах
  • 87'
    Бойко виходить замість Бущана. Для Дениса це прощальні хвилини у формі Динамо. Влітку він покидає команду у статусі вільного агенту.
  • 85'
    Шапаренко з 20 метрів пробив прямо у руки Мозілю.
  • 83'
    Антон Боль отримав жовту картку.
  • 81'
    Сирота пробив з відскоком від газону під поперечину, однак удар вийшов слабким і Мозіль спокійно рятує команду.
  • 80'
    Дубінчак заробив кутовий удар.
  • 78'
    Пауза в грі, Жичикову потрібна допомога лікарів. Схоже Металіст починає тягнути час, адже нічия влаштовує господарів.
  • 76'
    Кульмінація матчу вже зовсім скоро, Динамо виглядає краще навіть у меншості, тож шанси хороші на те, що команда Шовковського зможе дотиснути суперника.
  • 71'
    Караваєв з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 69'
    Удар Дубінака з-за меж штрафного заблоковано захисниками.
  • 67'
    Коваленко отримав жовту картку.
  • 62'
    Островський ледь не вивів Металіст уперед, однак з убивчою позиції пробив вище воріт.
  • 61'
    Волошин в офсайді.
  • 58'
    МОМЕНТ! Андрієвський гостро віддав до штрафного, Волошин мав прекрасний шанс забити, але банально не влучив по мячу наш гравець.
  • 55'
    Ткачук отримав жовту картку за грубий фол.
  • 51'
    Габелок отримав жовту картку.
  • 48'
    У перерві відбулись заміни у склади Динамо. Перріс та Рамірес пішли з поля, а вийшли Караваєв та Волошин.
  • 47'
    Активно Металіст почав тайм, вилучення Дякука помітно додало сил команді Едмара.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 1-1 у нас після перших 45 хвилин.
  • 43'
    Русин в офсайді.
  • 39'
    Кабаєв покинув поле, а вийшов Антон Боль.
  • 38'
    ГОЛ! Габелок прекрасним ударом з 20-23 метрів робить рахунок 1-1.
  • 34'
    Вачиберадзе з 20 метрів пробив у руки Бущану.
  • 33'
    ЧЕРВОНА КАРТКА ДЯЧУКУ! Неочікувана атака Металіста закінчилась фолом останної надії.
  • 30'
    Дубінчак шукав передачаю Раміреса, однак Дмитренко спокійно зіграв у своєму штрафному.
  • 27'
    Досить нудний матч у нас почався, Металіст зовсім без бажання грає, а кияни після голу заспокоїлись трошки.
  • 23'
    Кияни продовжують контролювати гру, Металіст нічого на старті матчу не показав.
  • 20'
    ГОООООЛ! Ерік Рамірес спокійно переграє Мозіля.
  • 19'
    ПЕНАЛЬТІ! Кабаєва збили у штрафному.
  • 17'
    Кутовий заробили кияни.
  • 13'
    Кабаєв пробив з кута штрафного повз ворота.
  • 11'
    Кравченко з 30 метрів пробив вище воріт Бущана.
  • 8'
    Перріс вибігав віч на віч з Мозілем, однак кіпер встиг перший зіграти. Перрсі вимагав пенальті, однак там зіграно максимально чисто.
  • 6'
    Металіст провів першу осмислену атаку у цьому матчі, Русин подав до штрафного, однак без небезпеки все закінилося.