Євро - Кваліфікація
Україна
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+'
    ВСЕ! Україна у героїчному стилі вириває перемогу у Македонії, програючи 0-2 після першого тайму!
  • 90'
    Арбітр до основного часу додав 4 хвилини.
  • 89'
    Сидорчук вийшов замість Мудрика. Ребров вирішив зіграти максимально надійно.
  • 85'
    Барді з 30 метрів пробив прямо у руки Трубіну.
  • 82'
    ГООООООООООЛ! Мудрик вирізає геніальний пас на Циганкова і Віктор головою робить рахунок 3:2 на нашу користь!! Краса!
  • 78'
    ЯКИЙ ШАНС! Циганков мав просто віддати на порожні ворота Ванату, але Вітя вирішив пробити сам і зробив це невдало.
  • 77'
    Кутовий заробили наші футболісти.
  • 73'
    Циганков зі штрафного пробивав досить небезпечно, однак трохи забракло влучності Віктору.
  • 71'
    ВИЛУЧЕННЯ! Мусліу отримав другу жовту і покидає поле!
  • 67'
    ГОООООООООЛ! Мудрик пройшов відразу декількох гравців і покотив під удар Коноплі, який з 13-14 метрів пробив повз голкіпера!
  • 66'
    Маліновський вийшов замість Ярмоленка.
  • 64'
    Відразу реагує головний тренер Македонії і робить потрійну заміну, які націлені на оборону.
  • 62'
    ГООООООЛ! Ну нарешті! Ілля Забарний робить рахунок 2-1!
  • 56'
    Два кутових подали підряд господарі, наші спокійно відбились.
  • 52'
    Степаненко фолить в атаці.
  • 50'
    Миколенко невдало подав до штрафного. Буде удар від воріт.
  • 47'
    Сергій Ребров у перерві зробив заміни. Замість Довбика та Тимчика вийшл Ванат та Конопля.
  • 46'
    Другий тайм розпочато!
  • 45+2'
    Страждання наші завершені. Перерва. Реброву треба терміново приводити наших хлопців до тями. Ще нічого не втрачено. 2-0 після перших 45 хвилин.
  • 45+1'
    Довбик отримав жовту картку. Як на мене, саме Довбик головний претендент на заміну.
  • 45'
    ТРУБІН! Анатолій робить крутий сейв після прямого удару зі штрафного.
  • 44'
    А македонці не зупиняються. Зараз заробили господарі дуже небезпечний штрафний на межі штрафного майданчика.
  • 40'
    ГОЛ! Ельмас прекрасним ударом з 22 метрів робить рахунок 2-0. Можливо рахунок зараз не по грі, але не можна нам грати так безвольно проти Македонії. Ми по всім показникам програємо, починаючи з кутових, закінчуючи володінням та ударами. Македонці заряджені, а наші, таке враження, що були набагато більш мотивовані у грі з Німеччиною.
  • 37'
    Довбик в офсайді.
  • 36'
    Трайковскі пробив у кут з 20 метрів, Трубін на місці.
  • 34'
    Реброву треба явно щось змінювати, команда за майже 35 хвилин не спромоглась створити нічого абсолютно.
  • 30'
    ГОЛ. 1-0. Барді відкриває рахунок у матчі.
  • 29'
    ТАК, це пенальті. Македонці мають шанс відкрити рахунок у матчі.
  • 28'
    Ой йо йой, рукою зіграв наш гравець у штрафному. Арбітр чекає сигнал від ВАРу. І щось мені здається, що буде пенальті у наші ворота.
  • 27'
    Ще один кутовий виконають зараз македонці.
  • 25'
    Футболу дуже мало у нас, одна боротьба і брак.
  • 22'
    Черговий корнер виконають господарі.
  • 20'
    Циганков невдало пробив після передачі Миколенка, голкіпер спокійно забрав мяч до рук.
  • 17'
    Тимчик фолить в атаці.
  • 15'
    Довбик допомогі захисту і виграв другий поверх під час кутового. Небезпека позаду.
  • 14'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 12'
    Мудрик намагався прорватися по флангу, однак пройти захисника не зміг.
  • 10'
    Позаду стартові 10 хвилин, поки без моментів.
  • 7'
    Рістовскі отримав жовту картку за грубий фол у центрі поля.
  • 4'
    Македонці більше володіють ініціативою на старті матчу, трибуни женуть своїх футболістів в атаку.