Світовий футбол 28 Червня, 20:53 505
Потенційний новачок «Барселони» запалює на Кубку Лібертадорес – ексгравець «Динамо» забив гол-красень   | 19-27
«Атлетіко Паранаенсе» розгромив «Альянса Ліму» в черговому матчі Кубка Лібертатодерс. Результат та огляд матчу – в цій новині на «Футбол 24».
Кубок Лібертадорес

Атлетіко Паранаенсе – Альянса Ліма – 3:0

• Голи: Буено, 8, Роке, 63, 88

Атлетіко Паранаенсе познущався зі свого суперника на Кубку Лібертадорес. Господарі відкрили рахунок вже на 8 хвилині матчу. Вітор Буено з-за меж штрафного майданчика красивим ударом поклав м'яч у сітку воріт. Однак головним героєм матчу став Вітор Роке, який відзначився двома голами у другому таймі. В обох випадках нападник чудово відкрився на передачі партнерів з-за спин захисників Альянса Ліми.

Атлетіко Паранаенсе посідає першу сходинку у групі G, маючи у своєму активі 13 очок після шести турів. Зазначимо, що Вітор Роке в чотирьох матчах за свою команду забив п'ять голів. Нещодавно повідомлялось, що нападник узгодив контракт з Барселоною і незабаром стане гравцем каталонської команди.

Нагадаємо, що Вітор Буено виступав за київське Динамо в сезоні 2018/19 на правах оренди.