Світовий футбол 9 Серпня, 11:10 278
Кухаревич дебютував за «Свонсі»: українець вийшов на заміну у Кубку англійської ліги | 19-27
​Микола Кухаревич провів перший матч після переходу до Свонсі. Українець вийшов на заміну у матчі проти Норгемптона (3:0) в Кубку ліги.

Свонсі у матчі другого раунду Кубка англійської ліги переграв представника Ліги 2 Норгемптон Таун. Валійці прогнозовано здолали андердога.

Головним героєм поєдинку став нідерландський нападник Свонсі Жоель Піро, який двічі розписався у воротах Норгемптона. В компенсований час Гінеллі провів третій гол у ворота гостей.

На 81-й хвилині наставник «лебедів» Майкл Дафф випустив на поле Кухаревича замість захисника Кайла Нотона. Українець отримав перші хвилини після перезду до Англії.

• 22-річний Кухаревич перебрався до Свонсі з Труа минулого тижня. Нападник уклав з валійцями контракт за схемою три плюс один.
  • Сезон 2022/23 Микола відіграв на правах оренди за шотландський Гіберніан. Провів 15 поєдинків, в яких забив п'ять голів та віддав один асист. Transfermarkt оцінює українця у півмільйона євро.