Світовий футбол 19 Вересня, 10:34 1000
Довбик та Циганков підняли «Жирону» у топ-3 Ла Ліги: відомі оцінки українців за виїзну перемогу над «Гранадою» | 19-27
У матчі 5-го туру Ла Ліги «Жирона» на виїзді перемогла «Гранаду» (4:2).

Два українці вийшли у стартовому складі гостей та відзначилися результативними діями.

У гостей українець Віктор Циганков відкрив рахунок на 22-й хвилині. Хавбек відіграв 68 хвилин, після чого його замінили.

Форвард Артем Довбик відзначився асистом на 34-й хвилині, його замінили на 71-й хвилині.

Веб-портал WhoScored поставив українцям найвищі оцінки: Віктору Циганкову – 7.6, Артему Довбику – 7.3. А найкращим гравцем матчу названий Савіо, автор другого голу в матчі (оцінка 8.0).

Жирона посідає 3-тє місце у Ла Лізі (13 очок), попереду лише Реал (15) та Барселона (13).