Світовий футбол 27 Вересня, 22:01 738
Гол Довбика допоміг «Жироні» обіграти «Вільяреал» та одноосібно очолити таблицю Ла Ліги | 19-27
Вільяреал приймав Жирону в 7-му турі Ла Ліги.

Ла Ліга, 7-й тур.

Вільярреал - Жирона 1:2

• Голи: Парехо 49' (пенальті) - Довбик 56', Гарсія 61'.
Перемога над «жовтою субмариною» дозволяла жиронцям одноосібно очолити Прімеру. Свою нагоду підопічні Мітчела не змарнували.

Довбик і Циганков вийшли на поле у стартовому складі. Перший тайм минув без голів, хоча Жирона створила чудовий момент. На 31-й хвилині Савіо та Циганков вибігли у блискавичну контратаку. Віктор отримав навісну передачу з лицьової, проте не зміг влучно пробити головою.

По перерві Вільяреал покарав каталонців за марнотратство. Гутьєрес привіз пенальті у власні ворота. До точки підійшов Гассаніга та впевнено реалізував. Вже за 7 хвилин Довбик відновив паритет ударом головою після передачі Савіо. Невдовзі Ерік Гарсія вирвав перемогу для Жирони – 2:1.

Артем Довбик покинув поле на 69-й хвилині та отримав оцінку 7.5 від порталу Sofascore. Циганков відіграв 88 хвилин (7.6 бала).

Жирона здобула 19 очок та одноосібно очолила Ла Лігу. Вільяреал йде 14-м з сімома балами.