Світовий футбол 27 Грудня, 20:29 233
«Кривбас», «Баєр» та ще три європейські клуби, які ніколи не ставали чемпіонами, але зустріли Різдво лідерами | 19-27
Лише один із них минулого сезону був призером свого чемпіонату.

Поки в АПЛ Boxing Day, Серія А готується до останнього цього року туру, практично всі європейські чемпіонати пішли на новорічно-різдвяну перерву. В УПЛ лідером зимуватиме Кривбас. Криворізька команда ще ніколи раніше не вигравала чемпіонат країни, як і ще чотири клуби, які зустрічали Різдво у ранзі лідерів своїх національних турнірів.

Німеччина – Баєр

Леверкузенський клуб неймовірно потужно провів першу частину сезону. Команда Хабі Алонсо не програла жодного матчу в Бундеслізі, здобувши 13 перемог у 16 поєдинках.

Цікаво, що минулий сезон Байєр завершив на шостому місці. Найкраще досягнення Фармацевтів у Бундеслізі – п’ять титулів віце-чемпіона, останній – у сезоні-2010/2011.

Україна – Кривбас

Криворізький клуб випереджає Дніпро-1 за рахунок перемоги у очному матчі. А так у двох команд з однієї області однакові показники у нинішньому сезоні: по 10 перемог, чотири нічиї та три поразки у 17-ти матчах.

Кривбас минулий сезон завершив на сьомому місці, а найкращий результат клубу – два комплекти бронзових нагород. Останній – у сезоні-1999/2000.

Угорщина – Пакш

Пакш лише на один бал випереджає лідера угорського футболу та незмінного чемпіонату останніх п’яти сезонів Ференцварош.

Торік Пакш посів п’яте місце у чемпіонаті, а найкращий результат команди – титул віце-чемпіона у сезоні-2010/2011.

Албанія – Егнатія

Егнатія здорово провела першу частину чемпіонату на п’ять очок, відірвавшись від Партизані.

Минулий сезон команда завершила на третьому місці, і це найкращий результат у її історії.

Андорра – Уніо Еспортива

Уніон Еспортива із Санта Коломни у першій частині чемпіонату втратив очки лише раз. Це вистачило, щоб піти на перерву лідерів з перевагою у два очки.

Минулий сезон Уніо Еспортива завершила на третє місце, а найкращий результат команди у турнірі – три титули віце-чемпіона країни, останній – у сезоні-2021/2022.