Світовий футбол 21 Січня, 19:03 184
«Баварія» несподівано зазнала першої поразки вдома і збільшила відставання від «Байєра» | 19-27
«Баварія» приймала «Вердер» у 18-му турі Бундесліги.

Бундесліга. 18-й тур

Баварія – Вердер – 0:1

• Гол: Вайзер, 59

У поточному сезоні чемпіонату Німеччини мюнхенці зазнали лише однієї поразки в гостях у франкфуртського Айнтрахта (1:5). Та навіть попри неї команда Томаса Тухеля успішно переслідувала сенсаційного лідера Байєр у турнірній таблиці.

Вердер зламав план Баварії на гру зі стартових хвилин. Нойєр кілька разів врятував ворота господарів від небезпечних пострілів Стаге і Вайзера. Нджінма на екваторі першого тайму таки забив, але його гол скасували після втручання VAR. Баварія вирівняла гру лише перед свистком на перерву – Цеттерер потягнув удар Упамекано.

У другій половині Вайзер таки пробив Нойєра у стовідсотковому моменті. Баварія кинулася відіграватися. Лерой Сане, Тель, Лаймер, Горетцка створили купу моментів, проте так і не змогли бодай зрівняти рахунок.

Отже, Баварія збільшила відставання від Байєра до 7 очок, щоправда, ще має матч у запасі. Вердер піднявся на 12 сходинку (20 пунктів)