Динамо Київ 17 Березня, 17:40 438
Колишній хавбек «Динамо» феєрить у чемпіонаті Японії: забив дебютний гол та оформив асист | 19-27
​Колишній півзахисник «Динамо» Вітор Буено, який тепер грає за «Сересо Осака» добряче пофеєрив у матчі 4-го туру чемпіонату Японії.

У поєдинку проти «Саган Тосу», що став для бразильця вже третім за нову команду, ексдинамівець забив свій дебютний гол. На 48-й хвилині Буено завдав ефектного дальнього удару, після якого м’яч залетів у верхній кут.

Ба більше, на 64-й хвилині Вітор до забитого гола додав ще й асист, віддавши гольову передачу на Шибаяму. Результативні дії Буено допомогли «Сересо Осака» здобути перемогу з рахунком 2:0.