Світовий футбол 18 Березня, 11:26 179
60 тисяч доларів, щоб подивитись на Мессі: відома вартість квитків на матч «Інтер Маямі» в 1/4 заокеанської ЛЧ | 19-27
Стало відомо, скільки потрібно заплатити, щоб потрапити на матч «Інтер Маямі» у чвертьфіналі Кубка чемпіонів КОНКАКАФ.

2 березня американський клуб зіграє матч 1/4 фіналу в рамках заокеанського аналога Ліги чемпіонів. Компанія зіркових ветеранів Ліонеля Мессі, Луїса Суареса, Серхіо Бускетса та Жорді Альби протистоятиме мексиканському Монтеррею.

Через тиждень Інтер Маямі на виїзді зіграє матч-відповідь. Однак поспостерігати за грою видатних футболістів зможе не кожен. Причиною є надзвичайно висока ціна на квитки, які надійдуть у продаж 23 березня. Відомо, що перегляд поєдинку у VIP-ложі, яка містить близько 12 місць, коштуватиме 60 тисяч доларів. Натомість найдоступніша вартість складе 17 тисяч мексиканських песо, що дорівнює тисячі доларів, повідомляє Ole.

До слова, на шляху до чвертьфіналу Інтер Маямі, за який виступає український оборонець Сергій Кривцов, обіграв американський Нешвілл. В першому матчі підопічні Мартіно зіграли внічию 2:2, а у грі-відповіді вибороли перемогу з рахунком 3:1.