Динамо Київ 27 Квітня, 20:39 1160
«Схема з двома нападниками працює​». Реакція соцмереж на вольову перемогу «Динамо» над «Дніпром-1» | 19-27 Фото: ФК Динамо
1927.kiev.ua зібрав думки вболівальників після матчу «Дніпро-1» - «Динамо» (1:2).

Перший тайм пройшов за рівної гри, проте дніпряни зуміли перед перервою відкрити рахунок – Гуцуляк скористався невдалими діями захисту киян.

Друга половина зустрічі була за киянами, які намагалися зрівняти рахунок. Вийшло доволі швидко – на 49-й хвилині Кабаєв відзначився у ворота Дніпра-1.

На 88-й Олександр Тимчик залишив київську команду у меншості, отримавши пряму червону.

Однак Динамо знайшло в собі сили та вирвало перемогу на 90+1-й хвилині завдяки голу Ваната, якому асистував Супряга.

Більшість фанатів киян дуже підтримали команду і подякували за видовище та неймовірний камбек. Проте, є і ті хто залишився незадоволений грою, адже було вилучення і погана гра в захисті, а також неоднозначне суддівство ...