Футбол України 28 Листопада, 13:47 969
Тренер дубля «Олімпіка»: «Якщо взяти нарізку кінцівки гри з «Карпатами», то, звичайно, виникнуть підозри» | 19-27
Тренер дубля «Олімпіка» Денис Хомутов відповів на звинувачення в нечесній грі його команди проти «Карпат», назвавши їх повністю безпідставними.

Причиною претензій до гравців «Олімпіка» стали останні сім хвилин поєдинку, за які команда пропустила тричі. Також відзначалися «дивні» дії гравців гостей в обороні.

Щоб зрозуміти суть того, що відбувалося, пропонуємо ознайомитися з нарізкою моментів цього матчу.

«Якщо взяти нарізку кінцівки, то, звичайно, виникнуть підозри. Але якщо проаналізувати всю гру... 1:0, видаляється гравець. Залишається 15 хвилин до кінця гри, рахунок як і раніше 1:0. От скажіть, є різниця програти 1:0, але не ризикувати, або програти 2:0? Я ще відео не дивився. У мене теж дуже багато претензій, але зрозумійте: не можна судити зопалу.

Ви подивилися 10 хвилин, і ви аналізуєте гру в цей період. Якщо переглянути гру повністю, то в першому таймі ми повинні були забивати два м'ячі, і в другому таймі у нас було два стовідсоткові моменти для того, щоб перевернути гру в іншу сторону. Ви ж не бачили ці моменти? Ви просто подивіться і проаналізуйте другий тайм.

Я не хочу, щоб спливали якісь підозри. Якщо ви хочете звинувачувати - звинувачуйте. Мені здається, я цілком доступно пояснив, чому так вийшло. Але ще раз хочу сказати, що в поразці винен тренер - винен я.

Я обов'язково буду аналізувати гру, але прошу Вас не судити тільки за останніми десяти хвилинами», - сказав Хомутов у інтерв'ю Football.ua.