По-перше, Франков вважає, що на початку матчу оборона оранжево-чорних грамотно стримала атакуючий запал «биків»:
«Майстерно побудована оборона виявилася надзвичайно ефективною, допустивши лише два удари в площину - Нкунку при 0:0 і власне, гол Сімакана».
На другому місці Франков поставив везіння Мар'яна Шведа, який майстерно скористався помилками Лейпцига в захисті:
«Шахтарю, безумовно, пощастило божественно, пощастило так, як, можливо, не щастило ніколи в історії. Такі два голи на цьому рівні даються лише за особливі нагороди».
Також експерт розібрав тактичні зміни, які були опрацьовані головним тренером донеччан Ігорем Йовічевичем та доведені до ідеального виконання футболістами, потенціал яких хорват найкращим чином відобразив у їх використанні.
Це стосується побудови, гнучкості ліній, уміння грати першим номером в атаці, а також здатність вимкнути ключових гравців Лейпцига з гри:
«Йовічевіч повністю переграв свого опонента Доменіко Тедеско. - 4-1-4-1 гостей виявилися набагато динамічнішими та боєздатнішими, ніж раптові 4-2-3-1 господарів. Шахтар упіймав «червоних биків» якраз на перебудові після поразки від Айнтрахта (0:4)».
«Досі Лейпциг стабільно грав у три захисники, а Вернер бігав не лівого хава, а чистого форварда в парі. Чітке кадрове та схематичне влучення з боку тренера – Конопля зліва, вихід Шведа з перших хвилин, Джурасек та Траоре на замінах».
«Степаненко – це звична пісня, Мудрик – це пісня, що входить у приємну звичку тощо», – написав Франков в авторському телеграм-каналі.
Наприкінці аналітичної довідки Франков побажав Динамо успіхів у грі проти Фенербахче (8 вересня) у Лізі Європи, вважаючи, що кияни мають повторити зразковий матч донеччан.
Зазначимо, що успіх у виїзному матчі проти Лейпцига став для Шахтаря першим із серпня 2021 року. Тоді ще колектив Де Дзербі переміг у кваліфікації Монако та вийшов у груповий етап ЛЧ.