Динамо Київ 8 Травня, 15:33
Блогер Михайло Смоловий проаналізував матч 25-го туру УПЛ «Кривбас» - «Динамо».

Стисло після першого тайму (рахунок 0:0):

Кривбас використав вже звичну побудову, де попереду не здоровенний шмат м’яса, а досить швидкий Микитишин, тому практики звичних для ігор Динамо закидань в боротьбу ми не побачили; Кривбас намагався використати саме перевагу Микитишина у швидкості над обома ЦЗ Динамо

господарі спромоглися на щось схоже на тиск Ворскли протягом 3-4 хвилин, і навіть таке недосконале «щось», викликало труднощі в киян

максимально невпевнено почав з м’ячем Сирота, наче він Дячук, дві прості пасові помилки за 7 стартових хвилин

рух Ваната крутий, але це наслідок безпомічності задньої лінії та півзахисту, бо Владиславу доводилося покривати величезні території

важко Динамо грати, маючи на флангах «працівникив фізкультури», але це свідомий вибір

раніше інтершум матюками збагачував Вернидуб, зараз вже Гагарін розважає публіку, що обрала англійську звукову доріжку

гра відверте лайно, в таких випадках вживаю термін «ригачка», бо відповідає змісту подій на полі; Динамо катастрофічно бракує футболістів, «працівники фізкультури» не вивозять навіть Кривбас

от вже 40 хвилин команди більш зосереджені на тому, щоб ламати гру один одному, ніж на створенні моментів; а це два контендери на Єврокубки...

аби це був не матч Динамо, то в другому таймі поїхав би на велику кататися, після плей-офф NBA дивитися на такий жалюгідний косплей на футбол неможливо

Стисло після другого тайму (фінальний рахунок 0:1):

вихід Заї (Назар Волошин - прим. ред.) дещо збільшив загальнокомандний IQ, одразу виник гострий момент, бо Зая не влупив, а залучив Дубінчака, який виконав катбек

аби цей гол повернув до життя Попова, бо в першому таймі вже його класичний косяк вартував жовтої Андрієвському; але Сашко не образився, а виконав хорошу подачу Денисові

якщо в першому таймі учасники «дійства» просто паплюжили честь і статус професійних футболістів, то друга половина стала більш схожою на футбол колективів вищої Ліги

після голу Вернидуб все ж вирішив повернутися до класичного здоровенного шматка м’яса попереду, якого сирим з’їв Попов, навіть не смажачи

Зая - дійсно футболіст, Динамо потрібно більше Зай

з середини тайму почався хаос, атака на атаку, купа фолів, футболу знову стало менше; хз навіщо Динамо на таке погодилося, але тривалість володінь скоротилася, нервова гра була на руку господарям

Перріс показав себе з хорошої сторони, як дійсно якісну альтернативу Беніто; дещо шкода, що так мало його бачимо, бо стелю Беніто ми вже оцінили, хотілося би і можливості Кахіма зрозуміти

завершення тайму знову за киянами, Кривбас розвалився; хочеться бачити від лідерів УПЛ та тих, хто себе так за звичкою ще називає, більш яскравих та переконливих перфів, бо дивитися повні ігри заради 10-15 хвилин футболу психіка не стягує...