Гол Попова приносить «Динамо» перемогу над «Кривбасом»

Динамо Київ 8 Травня, 15:18 4325
Гол Попова приносить «Динамо» перемогу над «Кривбасом»  | 19-27
Київське «Динамо» здолало «Кривбас» на виїзді.

На старті матчу Кривбас прибрав до рук ініціативу і спробував створити тиск на ворота киян, далі «біло-сині» перехопили ініціативу і притисли суперника до воріт. Гравці суперника часто фолили, кияни пробивали, але відверто небезпечного моменту не створили в першому таймі. Натомість, Нещерет врятував киян на останніх хвилинах, перевівши м'яч у поперечку після удару Луньова.

На старті другого таймі кияни забили. Попов відзначився після передачі Ваната. 0:1

Далі гра була без моментів. Боротьба, фоли, втрати і заміни. Єдиний момент, який можна виділити в другому таймі стався на 83-ій хвилині. Волошин перед штрафним піймав суперників замахом, після чого покотив ліворуч на Раміреса, але Ерік не зумів переграти воротаря.

Також, можна відзначити кінцівку матчу, де кияни почали активно пресингувати суперника, притиснувши їх до воріт.

В результаті, кияни з мінімальним рахунком переграли «Кривбас».

25-ий тур УПЛ. «Кривбас» - «Динамо»: 0:1

• Гол: Попов, 48

Попередження: Хомченовський, 27, Дебелко, 80 — Андрієвський, 45+2, Тимчик, 64, Перріс, 74, Попов, 90+1, Сидорчук, 90+3.