​Забітцера визнано найкращим гравцем матчу Нідерланди — Австрія

Євро-2024 25 Червня, 22:02
Атакуючий півзахисник збірної Австрії Марсель Забітцер визнаний найкращим гравцем матчу 3-го туру групового етапу Євро-2024 з Нідерландами (2:3).

Про це повідомляє сайт Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

У грі із Нідерландами Забітцер забив переможний м'яч своєї команди. Це сталося на 80 хвилині зустрічі.

До голу Забітцера, вже на шостій хвилині матчу нападник збірної Нідерландів Доніелл Мален зрізав м'яч у ворота своєї команди, вивівши австрійців уперед. Потім, на 47-й хвилині, форвард нідерландців Коді Гакпо з передачі Хаві Сімонса зрівняв рахунок у грі. Але на 59-й хвилині півзахисник збірної Австрії Романо Шмід забив другий м'яч австрійців. Потім, на 75-й хвилині, нідерландці зусиллями нападаючого Мемфіса Депая знову зрівняли рахунок.

Австрія сенсаційно виграла групу D, залишивши Нідерланди на третьому місці, Франція вийшла з другої сходинки