«Динамо» U-11 – переможець «Кубку пам’яті Євгена Рудакова»!

Динамо Київ 21 Грудня, 12:47
19-20 грудня у манежі НТБ «Динамо» відбувся третій дитячий футбльний турнір «Кубок пам’яті Євгена Рудакова» серед дітей 2005 року народження.

За головний приз боролися вісім команд з різних міст України: два динамівських колективи під керівництвом Олександра Собковича, Олега Пушанко та Юрія Дмитруліна, «Металіст» (Харків), «Металург» (Запоріжжя), «Карпати» (Львів), «Чорноморець» (Одеса), «Кремінь» (Кременчук) та СДЮШОР (Ужгород). Вони були поділені на дві групи, а до півфіналу виходили команди, які посіли у них перші два місця. Поєдинки відбувались у два тайми по 25 хвилин.

Перша динамівська команда, набравши 7 очок, вийшла з групи з першого місця, а друга, набравши 6 очок – з другого. Таким чином, у фіналі зустрілися «Динамо» - «Металіст», а у матчі за 3-тє місце – «Динамо-2» - «Металург» З.

Обидва матчі пройшли у цікавій та напруженій боротьбі. Не менше емоцій було і на трибунах, де глядачі вітали оплесками та схвальними вигуками кожну вдалу дію своєї команди.

Обидві групи динамівців забили по м’ячу у першому таймі. По перерві перша команда змогла подвоїти перевагу, а ось запорізький «Металург» відігрався та поновив інтригу, а за 10 хвилин до фінального свистка взагалі вийшов вперед. Але незабаром після розіграшу кутового наша команда відновила перевагу. Тож доля третього місця вирішувалвся у безкомпромісній серії пенальті, де більше пощастило запоріжцям. Тим часом перша команда на останній хвилині забила третій м’яч у ворота «Металіста» та зняла усі питання про переможця, здобувши головний приз.

Пропонуємо вашій увазі результати матчів з участю диинамівських команд:

Група А

«Динамо» - «Кремінь» - 2:2 (Могилевець, Микитюк – Геймур, Криворучко)

«Динамо» - СДЮШОР – 7:2 (Зоренко – 2, Сакач, Бойченюк, Микитюк, Краснов, Гайдай – Бучок, Цібла)

«Динамо» - «Металург» З. – 6:0 (Микитюк – 2, Могилевець, Краснов – 2, Білоконь)

Група Б

«Динамо-2» - «Карпати» 3:0 (Дзень – 2, Ванда)

«Динамо-2» - «Чорноморець» - 3:0 (Кокоровець, Недашківський, Верещагін)

«Динамо-2» - «Металіст» - 1:3 (Крижановський - Щербина – 2, Мудрак)

Матч за 3-тє місце

«Динамо-2» - «Металург» З. – 2:2 (по пен. 7:8) (Коваленко, 12, Пінчук, 43 – Монахов, 27, Куралех, 40)

Фінал

«Динамо» - «Металіст» - 3:0 (Сакач, 5, Микитюк, 28, Могилевець, 50)

Індивідуальні призи отримали і номінанти у різних категоріях.

Найкращий гравець турніру – Кирило Могилевець («Динамо» Київ)

Найкращий воротар – Владислав Крапивцов («Металіст» Харків) отримав воротарський светр.

Найкращий захисник – Денис Окогріб (СДЮСШОР Ужгород)

Найкращий бомбардир – Євген Микитюк («Динамо» Київ, 5 м’ячів)

Після завершення вирішальних матчів дітей привітав легендарний Андрій Біба, а переможці та учасники отримали нагороди із рук заслужених динамівців Володимира Мунтяна, Віталія Хмельницького, Олександра Шпакова та Андрія Біби. Вони вручили дітям кубки, медалі, дипломи, клубні журнали та пам’ятні подарунки.

Завершилася урочиста церемонія нагородження гучними привітаннями, спільним фото на пам’ять та жвавим обговоренням подій із батьками, тренерами та партнерами.