11 місце. Даніеле Де Россі (33 роки; «Рома», Італія) - 14 років і 7 місяців
В офіційних матчах Даніеле крім футболки «Роми» одягав тільки форму збірної Італії, з якою ставав чемпіоном світу в 2006-му. Де Россі називали «Капітаном Майбутнього», але майбутнє вже настало, а Тотті як і раніше в команді. Втім, відмітний знак на плечі Даніеле носив неодноразово. 543 матча, 55 голів - гросмейстерський показник.
10 місце. Лоран Піонньє (34 роки; «Монпельє», Франція) - 14 років і 7 місяців
А ось це цікава історія вірності, про яку ви могли не знати. З урахуванням перебування в молодіжній команді Лоран Піонньє віддав «Монпельє» 20 років життя, при цьому він далеко не завжди був основним стражем воріт своєї команди. Близько 200 матчів - це замало, якщо мова йде про півтора десятках років. Наприклад, за шість років з 2009-го по 2015-й Піонньє з'явився на полі всього лише 39 раз, зате в останніх двох сезонах вже перекрив цю цифру. Фанати обожнюють Лорана, а він вже отримав свою нагороду за вірність, ставши чемпіоном Франції у складі «Монпельє» п'ять років тому.
9 місце. Джанлуїджі Буффон (39 років; «Ювентус», Італія) - 15 років і 7 місяців
Джіджі не потребує представлення. Зараз в це складно повірити, але до того, як обрати шлях легенди «Ювентуса», Буффон ще шість років захищав ворота «Парми» - просто уявіть загальний стаж воротаря на найвищому рівні. Та що й казати, якщо в 2018-му році Джанлуїджі може стати першим футболістом в історії, якому вдалося зіграти на шести Мундіалях! До речі, кар'єру в збірній Італії він почав в Росії, буде символічно, якщо і завершить в цій країні. Що стосується «Ювентуса», у Буффона залишилася одна мрія - виграти з «Старою Сеньйорою» Лігу чемпіонів.
8 місце. Ніколя Соб (37 років; «Кан», Франція) - 15 років і 7 місяців
Символ клубу «Кан», в якому колись починав Вільям Галлас, грали Олександр Мостовий і Ян Коллер. Соб провів п'ять років в «Тулузі» в юнацтві, але за головну команду так і не дебютував. Це сталося вже в «Кані», з яким Ніколя чотири рази піднімався в елітний дивізіон і тричі вилітав в Лігу 2, грав на різних позицій, починаючи з флангу захисту і поступово прийшовши до сьогоднішньої ролі в опорній зоні. Ще в 2013 році Соб побив клубний рекорд за кількістю матчів, досягнення належало Антоні Деруа, який протягом десяти років грав поруч з Ніколя.
7 місце. Хаві Прієто (33 роки; «Реал Сосьєдад», Іспанія) - 15 років і 7 місяців
Цього футболіста можна назвати «клеєм епох», адже він встиг пограти у складі «Сосьєдаду» з Хабі Алонсо і Дарко Ковачевичем. У своєму дебютному сезоні Хав'єр забив два м'ячі, обидва - в ворота «Реала» на «Сантьяго Бернабеу». Уже в зрілому віці він оформить хет-трик в лігві «Королівського клубу» і дубль на «Аноета» в рамках одного сезону, і нехай це не допоможе обіграти «вершкових», зате баски в тому сезоні завоювали право грати в Лізі чемпіонів, а Прієто вже грав поруч з Грізманном, Велою і Браво. Такий ось чудовий дядько. І це всього 33 роки - ще повоює!
6 місце. Андрес Іньєста (32 роки; «Барселона», Іспанія) - 15 років і 7 місяців
Якщо Прієто - гордість Сан-Себастьяна, то Іньєсті аплодують на всіх стадіонах Іспанії, крім одного, за переможний гол у фіналі чемпіонату світу. Світовий і європейський чемпіон, багаторазовий переможець Ліги чемпіонів, один з найяскравіших креативних півзахисників свого часу, та ще й абсолютно позитивний персонаж в житті, скромний і відданий. Це все про нього, про геніального Андреаса
5 місце. Серджо Пелліссье (37 років; «К'єво», Італія) - 16 років і 7 місяців
У далекому-далекому 2000-му році Пелліссье став футболістом «К'єво», але в основу «літаючих віслюків» зумів пробитися тільки після повчальної оренди в СПАЛ. Не сказати, що потім Серджо став забивати в промислових масштабах, але старанний форвард приносив користь і зберігав вірність «К'єво», хоча його кликали в «Наполі» та інші видатні команди «для підхоплення». У листопаді Пелліссье провів ювілейний, 400-й матч в Серії A і відзначив цю подію голом у ворота Джанлуїджі Буффона, який проводив 600-й поєдинок в італійській еліті.
4 місце. Джон Террі (36 років; «Челсі», Англія) - 17 років і 7 місяців
Джон Террі відчуває, що може пограти ще пару років, а Марсель Десаї радить ветерану йти з футболу. Кому вірити? Нехай Джон сам вирішує, тим більше його грандіозна кар'єра пронеслася у нас перед очима, цього вже ніяк не відняти. Історій про вихованця «Вест Хема», який став легендою «Челсі», більш ніж достатньо. Не полінуйтеся дізнатися більше про Террі, чия футбольна вірність - приклад для наслідування. Але за межами поля траплялося всяке...
3 місце. Олександр Шовковський (42 роки; «Динамо» Київ, Україна) - 22 роки і 9 місяців.
Легендарний український воротар усю свою футбольну кар'єру був на контракті з київським «Динамо». В іншому клубі, а саме «ЦСКА» Київ зіграв лише декілька ігор на правах оренди і те в юному віці, коли тільки починав футбольну кар'єру. Тоді СаШо став основним футболістом «біло-синіх», завоював серця мільйонів уболівальників усієї країни і не тільки. Недавно Олександр зізнався, що міг свого часу перейти у мюнхенську «Баварію», але залишився вірним київському «Динамо».
2 місце. Франческо Тотті (40 років; «Рома», Італія) - 24 роки і 1 місяць
Це важко вкладається в голові, але ваші очі не брешуть: Імператор вже 24 роки грає в футбол. Тут можна було поставити крапку, і вийшло б уже вражаюче, але варто продовжити: грає в футболі в складі однієї команди. Франческо Тотті - це «Рома», а «Рома» - це Франческо Тотті. Одне з головних тотожностей в світі футболу.
1 місце. Раян Гіггз (43 роки; «Манчестер Юнайтед», Уельс) - 27 років і 8 місяців.
Легендарний «11-й» номер «червоних дияволів» половину свого життя віддав одній команді. Раян ще 1984 року приєднався до «Манчестера Юнайтед» U-18 зі складу юнацького колективу «Манчестер Сіті». Тоді через п'ять років його перевели в основну команду «МЮ». З того часу Гіггз не міняв клубу і вірно захищав його кольори до кінця сезону 2014/15.