Ультрас «Динамо»: «Якщо у вас була думка наваритися на квитках у фанатські сектори - не ризикуйте своїм здоров'ям»

Динамо Київ 5 Березня, 23:25 2588
Ультрас «Динамо»: «Якщо у вас була думка наваритися на квитках у фанатські сектори - не ризикуйте своїм здоров'ям»
Ультрас «Динамо» взялися за «бариг», які намагаються перепродавати квитки у фанатський сектор на матч із «Челсі».

«Вчора ми попередили бажаючих швидкої наживи. Сьогодні ж розповімо про тих, хто не зрозумів з першого разу, що бариг у нас не люблять.

- на першому відео (в коментарях) хлопець, який вчора купив квитки в магазині ULTRA за 60 грн і пробував продати їх через Instagram за 250. Сьогодні він сам прийшов в магазин придбати ще квитків.

- на другому відео хлопці також намагались штовхнути квитки в наш сектор за 130 грн, але до них на зустріч прийшли зовсім не ті, на кого вони очікували. Квитки конфісковано і передано магазину для продажу в більш надійні руки.

На жаль повні версії цих відео та «профілактичні бесіди» з іншими баригами не можемо опублікувати «з етичних міркувань». Сподіваємось, це наш останній пост на цю тему. Якщо у вас була думка наваритись на квитках в фанатські сектори і зараз ви зрозуміли всю абсурдність цієї ідеї - поверніть їх назад в магазин в найближчі дні. Не випробовуйте долю і не ризикуйте своїм здоров'ям.

На даний момент квитки на наші сектори практично закінчились, лишилось буквально кілька штук для тих, хто прийде завтра з самого ранку», - йдеться у дописі на сторінці WBC Ультрас Динамо.