Світовий футбол 22 Липня, 14:59 1963
Роналду розлютився на Саррі після заміни – ЗМІ запідозрили португальця у саботажі  | 19-27
Головна зірка «Ювентуса» Кріштіану Роналду сильно обурився через власну заміну в товариському матчі проти «Тоттенхема» (2:3).

Португалець відзначився забитим м'ячем, зробивши рахунок 2:1 на користь туринського гранда, а вже через три хвилини після гола (63) помітив, що Мауріціо Саррі готує йому заміну. Покидаючи поле, Роналду обурено відповів на репліку тренера, який хотів перевірити у бою молодого кантерано Матеуса Перейру.

За інформацією італійських ЗМІ, Кріштіану був готовий зіграти усі 90 хвилин. «Якщо я говорю, що можу продовжувати, так воно і є», – начебто випалив португалець у бік 60-річного фахівця.

Натомість, британський таблоїд Daily Star вже встиг поширити інформацію, мовляв, португалець до останнього підтримував Макса Аллегрі та перебуває в опозиції до нового тренера зі ще декількома гравцями.

Відзначимо, що після матчу Саррі назвав Роналду найкращим гравцем світу, на якого повинна працювати уся команда.