Михайленко пояснив відсутність Супряги та Булеци в основі на матч із «Ворсклою»

Динамо Київ 17 Серпня, 19:21 2456
Михайленко пояснив відсутність Супряги та Булеци в основі на матч із «Ворсклою»
Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко прокоментував нічию (1:1) в матчі проти «Ворскли» у 4-му турі УПЛ.
«Емоційна гра вийшла, бойова, з однаковими шансами на успіх. Не пощастило нам, тому що швидко пропустили після забитого м’яча. Закінчення матчу вийшло емоційним. Після вилучення Кравченка нас вже влаштовувала нічия.

Суперник був ближчим до успіху – згадаємо й удар Мартиненка у хрестовину і нервовість у нашому штрафному при флангових передачах. Тому, в принципі, нічийним результатом ми задоволені, але й позитивних моментів у цій грі значно більше, ніж у стартових трьох турах.

Влад Супряга отримав ушкодження в останньому матчі. А відсутність Булеци – реакція на нашу слабку гру в останньому матчі. Хочеться більше руху, більше агресії, більше участі у грі. Це стосується усієї молоді. Сьогодні не було ніяких нарікань – команда відпрацювала дуже добре. Ми подякували хлопцям і задоволені якістю гри.

Нам здавалося, що можна по-іншому інтерпретувати деякі моменти. Це звичайна ситуація на лавці, коли будь-яка дія судді піддається сумніву. Те ж стосується вилучення Кравченка. Як нам здалося, фолили на Куліші, а суддя прийняв інше рішення, чим викликав певну реакцію нашого капітана», – цитує Михайленка офіційний сайт СК «Дніпро-1».

Додамо, що Булеца вийшов на заміну на 66-й хвилині поєдинку, а Супряга не потрапив до заявки на матч.