​«Манчестер Юнайтед» програв найгіршій команді АПЛ

Світовий футбол 22 Грудня, 18:23 758
​«Манчестер Юнайтед» програв найгіршій команді АПЛ | 19-27
У матчі 18-го туру чемпіонату Англії «Уотфорд» обіграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:0.

Зустріч відбулася в Уотфорді на стадіоні «Вікарейдж Роуд». Обслуговував матч арбітр Лі Мейсон. Йому асистували Скотт Леджер і Саймон Лонг.

Рахунок був відкритий на початку другого тайму. На 50-ій хвилині автором забитого м'яча став Ісмаїл Сарр, якому допоміг відзначитися Крістіан Кабазель. Через кілька хвилин перевагу господарів збільшив Трой Діні, який реалізував 11-метровий.

«Уотфорд», набравши 12 очок, залишився на останньому, 20-му місці в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. «Манчестер Юнайтед» (25) — на 8-му місці.

У 19-му турі «Манчестер Юнайтед» на своєму полі зіграє з «Ньюкасл Юнайтед». Матч відбудеться 26 грудня.