Артем Бесєдін: «Мбокані називав Бетао нігером. Алієв банани носив»
Динамо Київ 4990 27 Грудня, 20:32

Форвард «Динамо» – про дружню атмосферу в клубі.

Нападник київського «Динамо» Артем Бесєдін прокоментував прояви расизму під час матчу 14-го туру УПЛ проти «Шахтаря» проти капітана донецької команди Тайсона.

— Ну, кричать тобі щось з трибуни - нехай кричать. Вони можуть і твоїх батьків, дружину або сім'ю лаяти - їм цього ніхто не заборонить. Це ж вболівальники, хтось може бути нетверезий... Тому гравцям ображатися на те, що кричать з трибуни, і плакати, а арбітру відводити команду з поля, вважаю, неправильно. Якщо ти футболіст, то повинен грати в футбол. А не слухати, що кричать з трибун, або плакати.

— Деякі футболісти кажуть, що дружні жарти всередині команди це нормально. Чи не занадто велику увагу, на ваш погляд, приділили цьому гравці «Шахтаря»?

— Так, не бачу нічого страшного в таких жартах. Пам'ятаю, як когось із гравців «Динамо-2» з іншим кольором шкіри підколював Олександр Алієв, в тому числі і банани приносив. Але той посміхався і нормально реагував, розумів, що це дружній жарт. Колись, здається Мбокані, називав Бетао «нігером», хоча у самого шкіра темніше. Це були позитивні хлопці, не ображалися на такі речі. Мабуть, зараз часи змінилися, і подібні ситуації стали сприйматися як щось екстремальне. Не варто штучно роздувати з цього конфлікт і загострювати увагу. На адресу Тайсона, можливо, ніхто не жартував, але якщо чесно, я взагалі не розумію, як він почув те, що йому кричали. Коли граєш у футбол, чути, що відбувається на трибунах, дуже важко - потрібно спеціально прислухатися.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100