Світовий футбол 11 Січня, 19:47 4967
Ібрагімович забив перший гол після повернення в «Мілан» та приніс своїй команді перемогу | 19-27
Шведський форвард Златан Ібрагімович забив перший гол в офіційному матчі за «Мілан» після свого повернення. Златан відзначився у воротах «Кальярі» у 18 турі Серії А.

Шведський нападник відзначився на 64 хвилині. Златан в один дотик замкнув простріл оборонця Тео Ернандеса.

Для Ібрагімовича це 57 гол у футболці «Мілану», якщо рахувати його попередні виступи за італійський клуб.

Як відомо, Ібрагімович виступав за «Мілан» у 2010-2012 роках. 2 січня 2020 року Златан офіційно повернувся у «Мілан». Сторони уклали контракт до кінця сезону 2019/2020.

«Мілан» переміг «Кальярі» з рахунком 2:0. Ще один гол у складі «россонері» провів нападник Рафаель Леау.

Перемога дозволила «Мілану» перервати безвиграшну серію з 3 матчів та піднятися у турнірній таблиці на 8 сходинку.