Димінський готується до продажу «Карпат», – ЗМІ

Футбол України 15 Січня, 21:19 3913
Димінський готується до продажу «Карпат», – ЗМІ
Львівський клуб перебуває на порозі великих змін.

Львівські Карпати можуть найближчим часом змінити власника – акціями футбольного клубу цікавляться як в Україні, так і за її межами, повідомляє видання УНН.

«Так, ця інформація відповідає дійсності. Як відомо, Карпати перебувають на стадії процесу отримання території стадіону Україна в довготривалу оренду на пільгових умовах для створення масштабного інвестиційного проекту – реконструкції стадіону та спорудження спортивно-відпочинкового комплексу. Реалізація цього бачення має дозволити клубу стати міцним та впевнено дивитися в майбутнє. Звісно, цей задум вимагає вкладення солідних інвестицій. Тож ФК Карпати відкритий для залучення великого бізнесу – як у форматі співучасників проекту, так і через процес зміни структури власності клубу», – сказав у коментарі виданню виконавчий директор ФК Карпати Ростислав Ящишин.

Інформацію щодо можливості придбання клубу російським мільярдером Михайлом Фрідманом, що напередодні з’явилась у ЗМІ, у клубі і не підтвердили, і не спростували, зазначивши, що “називати конкретні прізвища наразі передчасно”.

«Можу підтвердити – інтерес до проекту справді існує, і не тільки з України. Однак предметно можна буде говорити лише після проведених перемовин із зацікавленими сторонами», – резюмував Ящишин.

Нагадаємо, Карпати представлені двома основними юрособами, а саме ТОВ «Народна команда «Футбольний клуб «Карпати» та ТОВ «Клуб професійного футболу «Карпати», однак за неофіційною інформацією, клуб з 2001 року належить українському бізнесмену Петру Димінському.