Юрій Мороз: «Про Алмейду ще зарано щось говорити, нехай він сам про себе заявить»

Динамо Київ 18 Січня, 19:55 3117
Юрій Мороз: «Про Алмейду ще зарано щось говорити, нехай він сам про себе заявить»
Старший тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз після поразки в контрольному матчі з «Діназом» (2:3) розповів клубним медіа про новачків команди, плани підготовки та майбутній збір у Туреччині.
- За традицією ми працюємо на нашій базі. Готуємося вже шостий день, сьогодні була шоста гра. Хлопці з настроєм, трудяться і працюють. Жодних претензій ні до кого немає - усі стараються та все виконують.

Беремо гравців із академії. Сьогодні до нас приєдналися Мартін, Бомащук і Урсулов. З нами працюють футболісти 2003 року народження, хлопці докладають зусиль і стараються.

У зв'язку з тим, що багато гравців зараз готується до Юнацької лізі УЄФА з командою U19, у нас виник невеликий дефіцит і ми вирішили взяти та спробувати цих хлопців. Ми за ними стежили, а сьогодні на власні очі побачили в тренувальному процесі та в побутовому плані. Жодних претензій немає.

Ми готуємося в Києві до 2 лютого, а потім разом із першою командою, на вимогу головного тренера, вилітаємо на збір до Туреччини, де разом будемо працювати.

Про новачка команди Мартіна Алмейду, як мені здається, сьогодні ще зарано щось говорити. Нехай він сам про себе заявить, а ми потім дружно це підтримаємо.