Георгій Цітаішвілі: «На 90 відсотків заслуга в забитому м'ячі належить Шепелєву»
Динамо Київ 2774 19 Січня, 19:24

​Автор голу у ворота «Легії» у першому контрольному матчі «Динамо» на тренувальному зборі в Туреччині поділився враженнями від гри.

- Георгію, як би ти оцінив свою форму, фізичну й ігрову, на даному етапі?

- Не сказав би, що вже почуваю себе відмінно з м'ячем і навіть фізично, але ще є час на те, аби привести себе в порядок. У першу чергу, важливо набрати фізичну форму. На тренуваннях ми вже приступили до роботи з м'ячем, будемо додавати і в цьому аспекті кожен день.

- В епізоді із забитим м'ячем хороший ассист зробив Шепелєв...

- Вова добре протягнув м'яч і повів за собою захисника. Він мені так зручно відкотив м'яч, що я міг бити в один дотик. Вважаю, що на 90 відсотків заслуга в забитому м'ячі його.

- Протягом гри тебе перекривали захисники, але в цьому моменті тобі вдалося вирватися з-під опіки...

- Та ніхто мене особливо не закривав, не грав персонально, просто я сам ще, в принципі, не готовий показувати той рівень, який я можу демонструвати. Було багато моїх помилок коли я втрачав м'яч. В епізоді з голом потрібно було добігти до кінця. Можна сказати, що цей пас Вови виявився нагородою за цей ривок.

- Що нового для себе ти би відзначив у тренувальному процесі?

- Вперше доводиться виконувати стільки бігової роботи. Особисто мені це приносить велику користь, так як мені потрібно набирати фізичну форму аби витримувати всі 90 хвилин на полі. Це необхідна частина тренувального процесу. До того ж, ми вже починаємо працювати з м'ячами, втягуємося. Вправи різнопланові - і бігові, і ігрові, і це полегшує навантаження.

- Які амбіції на весняну частину сезону?

- Продемоструємо це вже в матчах сезону.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100