Світовий футбол 21 Січня, 10:37 2878
​Маліновський в 16-ий раз в сезоні вийшов на заміну: мало браку, мінімум загострень  | 19-27
Український півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський допускав мало помилок у програному аутсайдеру матчі, але був не надто ефективний.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський не зміг стати джокером «Аталанти» в програному на своєму полі матчі СПАЛу (1:2). У 16-ий раз з'явившись на полі в поточному сезоні з лавки запасних, український хавбек нічим особливим не запам'ятався. Хіба що невдалими стандартами в ключові хвилини гри. За 32 хвилини Маліновський виконав 40 ТТД, а брак склав лише 10%. У Руслана виявилася висока точність передач (95%), але у нього не було жодного гострого пасу. В активі українця два виграних єдиноборства, одне перехоплення, чотири підбирання і один неточний удар по воротах.

Мінус три очки від Ліги чемпіонів

Після цієї поразки «Аталанта» опустилася в турнірній таблиці на п'яте місце (мінус три очки від четвертої позиції, що дає право грати в Лізі чемпіонів). У наступному турі, 25 січня, команда з Бергамо зіграє в гостях з Торіно. До речі, у «Лечче» виїзд до «Верони».

Нагадаємо, що український півзахисник цього колективу Євген Шахов два останні матчі пропустив через м'язове пошкодження, але на цьому тижні він повинен повернутися в стрій.