Міккель Дуелунд: «На першому місці зараз - робота та налагодження ігрових зв’язків»

Динамо Київ 25 Січня, 13:41 2869
Міккель Дуелунд: «На першому місці зараз - робота та налагодження ігрових зв’язків»
Півзахисник «Динамо» Міккель Дуелунд поділився з клубними медіа своїми враженнями від тренувального процесу на зборі в Туреччині, а також розповів про свій гол у контрольному матчі проти «Вардара» та амбіції на другу половину сезону.

- У мене все добре. Я щасливий знову грати у футбол, - розпочав Міккель російською мовою.

- Поділися враженнями, як проходить навчально-тренувальний збір для тебе і для команди?

- Думаю, що ми зараз перебуваємо в чудовому місці. Уже провели чотири контрольні гри та багато тренуємося. Вважаю, що це добре для нас, адже під час передсезонної підготовки потрібно попрацювати, до того ж ми маємо додати в іграх.

- На останньому тренуванні ви займалися в тренажерному залі, робили вправи на баланс із м’ячем. Це складно?

- Гадаю, це відмінне тренування. Я зараз після 20-хвилинного заняття на велотренажері, тому весь мокрий. Це справді складно, але дуже важливо для мене після травми.

- Яку максимальну кількість разів ти зумів набити м’яч під час вправи на баланс?

- Гадаю, 10 разів правою ногою та 5 - лівою.

- Яким було головне завдання на вчорашній матч із “Хайдуком”, у якому ти зіграв 45 хвилин?

- Зараз ми багато тренуємося щодня, маємо по два тренування на день або ж тренування та контрольний матч. Тому провести на полі навіть ці 45 хвилин поки досить складно. Тренерський штаб зараз випробовує різні ігрові поєднання, і це дуже добре, особливо для мене, оскільки я багато пропустив і маю знову відчути своїх одноклубників.Результати контрольних ігор зараз можуть бути не такими, як нам хотілося б, але наразі це не найважливіше. На першому місці зараз - робота та налагодження ігрових зв’язків.

- Які у тебе були враження, коли забив м’яч у ворота “Вардара”?

- Я - такий футболіст, який любить забивати та брати участь у гольових атаках. Тому, коли ти не граєш, цього не вистачає. Відзначитися голом - дуже приємно, навіть у товариській грі.

- Які у тебе амбіції на другу частину сезону?

- Ми говорили про це в команді. Гадаю, зараз найважливіше - скоротити дистанцію між нами та “Шахтарем” у чемпіонаті. Також нашим завданням є виграти Кубок України. Ми вибили “гірників” на стадії 1/4 фіналу та маємо завоювати цей трофей