​ Юрій Мороз: «У грі були рух і розуміння, але якість дій в обороні не задовольнила»
Динамо Київ 2085 25 Січня, 16:08

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних у контрольному матчі зі студентською командою КНТЕУ «Меркурій» 6:2 і розповів про підготовку до другої частини сезону:

- Я задоволений ставленням хлопців до гри. Після двотижневого циклу, який провели хлопці, сьогодні вже було видно певний рух і розуміння. Але зимова сплячка ще триває, гравці ще погано реагують на зміни на футбольному полі, особливо це стосується якості відбору м'яча. Все робиться трохи повільно.

- Чи вас здивував Єгор Глушач, який зробив хет-трик?

- Так, для мене це здивування. Добре, що він намагається прогресувати у кожному тренуванні, але є деякі питання. Сьогодні здивував не лише Глушач, але і група гравців 2003-го року народження сподобалася. Ми працюємо за планом, і я не оцінюю гру з позиції результату, а тільки з позиції ставлення. Ми вимагаємо від підопічних, щоб вони швидше і агресивніше починали і грали флангами, і щоб були присутні глибина і ширина. Також поки що трохи загальмована реакція хлопців на якість гри в обороні. Словом, є, над чим працювати, ми робимо все для того, щоб вони прогресували.

- У матчі брала участь група футболістів з академії, а також кілька гравців на перегляді. Це вплинуло на командні зв'язки та взаєморозуміння?

- Звичайно. Трохи губилася командна єдність. Для хлопців з академії перший тиждень був складним у плані розуміння. На сьогодні вони вже більше розібралися, чого ми від них вимагаємо, але ще хотілося б, щоб їх рухові якості були на рівні. А що стосується тих, хто приїжджає на перегляд, селекція у нас працює постійно, адже «Динамо» має народжувати зірок.

- 2-го лютого ваша команда вирушає на збір до Туреччини, а як плануєте працювати до цього часу?

- У неділю у хлопців буде вихідний, а з понеділка будемо працювати в режимі дво- і одноразових тренувань. На суботу запланований ще один спаринг з першою командою луцької «Волині». Початок о 11.00. А у неділю вилітаємо на збір.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100