Динамо Київ 26 Січня, 11:12 3283
Контрольні поєдинки клубів УПЛ: перші матчі «Десни», «Шахтаря» та неймовірний камбек «Ворскли»  | 19-27
До Вашої уваги результати контрольних поєдинків клубів української Прем'єр-Ліги (23 січня - 25 січня), проведених у рамках підготовки до другої половини поточного сезону.

23 січня

«Динамо Київ» - «Вардар» - 4:0

Голи: Буяльський (5), Сидорчук (7), Дуелунд (29), Русин (86, з пенальті).

«Динамо Київ» (1-й тайм): Бущан - Кадар, Піваріч, Забарний, Вівчаренко - Сидорчук, Буяльський, Дуелунд, Кадірі, Караваєв - Соль.

«Динамо Київ» (2-й тайм): Нещерет - Кендзьора, Шабанов, Миколенко, Попов - Шепелев, Цітаішвілі, Андрієвський, Шапаренко, Де Пена - Русин.

24 січня

Команда Олександра Рябоконя стартувала з перемоги на зборах в Туреччині.

«Десна» – «Нефтчі» – 2:1

Голи: Махмудов (автогол), 39, Калітвінцев, 45

Нагадаємо, наступний контрольний матч «Десна» проведе 28 січня проти австрійського «Хартберга».

***

Команда Олександра Бабича зіграла другий матч на зборі в Туреччині.

«Маріуполь» - «Динамо-Брест» - 2:2

Голи: Кулаков, 21. Біблік, 57 - Мілевський, 41. Кривець, 49.

***

Команда Володимира Шарана забила суперникам п'ять м'ячів. Суперником команди Володимира Шарана був македонський «Герче Петров». Матч завершився з рахунком 5:0 на користь «Олександрії».

***

Від поразки «Хайдуку» киян не врятував навіть відбитий Георгієм Бущаном пенальті.

«Динамо» – «Хайдук» – 0:1

Гол: Теклич, 90

На 20-й хвилині Мійо Цакаташ не забив пенальти (воротар).

Динамо: Бущан – Миколенко (Вівчаренко, 46) , Шабанов (Кадар, 46), Попов (Сірота, 46), Кендзьора (Караваєв, 46) – Шепелєв (Буяльський, 46), Сидорчук (Кадірі, 46) – Де Пена (Піваріч, 46), Шапаренко (Забарний, 46), Цитаїшвілі (Дуелунд, 46) – Русин (Соль, 46).

25 січня

«Шахтар» в першому спарингу на турецькому зборі обіграв польський «Лех».

«Шахтар» - «Лех» - 1:0

Гол: Сергій Кривцов (50)

***

«Зоря» в контрольному матчі зіграла внічию.

«Зоря» на зборі в Туреччині провела контрольний матч, а суперником був польський «Пяст».

Команда голів не забили і завершили гру з рахунком 0:0. Відзначимо вихід у другому таймі новачка - форварда Михайло Перовіча.

Наступний спаринг команда проведе 29-го січня.

***

Неймовірний камбек «Ворскли» в матчі з «Лодзєм».

Перша контрольна гра Ворскли в Туреччині з польським клубом Лодзь закінчилася неймовірним камбеком підопічних Юрія Максимова в другому таймі. Підсумковий рахунок матчу - 3:3.

«Ворскла» - «Лодзь» - 3:3 (0:3)

Голи: Луїзао (62), Артур (70), гравець на перегляді (83) - Ратайчук (25), Дабровські (31), Піруло (45).