Ігор Костюк: «У таких матчах проявляється командний дух, лідерські якості гравців»

Футбол України 29 Січня, 17:21 777
Ігор Костюк: «У таких матчах проявляється командний дух, лідерські якості гравців»
Старший тренер юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк прокоментував результат матчу з «Алтинорду» і розповів про підготовку до поєдинку Юнацької Ліги УЄФА проти загребського «Динамо».

- По вчорашньому матчу здалося, що суперник набагато серйозніший, ніж три попередні, які у вас були в Києві.

- Так, хорошого рівня суперник. Нам такі матчі потрібні, вони корисні у плані організації гри, у плані емоцій.

- Вчора було дуже багато емоцій. Не хвилювалися за здоров’я гравців?

- Повторюся, такі матчі за напруженням важливі для хлопців, оскільки у таких поєдинках проявляється командний дух, лідерські якості гравців.

- Уперше на зборах Назар Волошин та Дячук. Охарактеризуйте цих гравців.

- Це вихованці нашої академії, які сьогодні з нами готуються до матчів. Назара Волошина ми знаємо трохи довше, це перспективний гравець, який уже на сьогоднішній день стукає у двері нашої команди, і я думаю, що створить конкуренцію нашим гравцям. Щодо Дячука, то він нещодавно прийшов в академію, і враховуючи, що у нас на сьогоднішній день дефіцит центральних захисників, не випадає з основної обойми. Я думаю, що він буде корисний нам, є моменти, які потрібно покращувати, але загалом у нього хороший потенціал.

- Повернулися ваші гравці з першої команди «Динамо», які враження у них?

- Звичайно, для них це, як ковток повітря, коли ти потрапляєш до першої команди, куди вони власне й прагнуть усі потрапити. Те, що вони будуть допомагати нам брати участь у матчах Юнацької ліги, для них це теж можливість проявити себе та показати свої лідерські якості. Ті аванси, які їм видають, що вони вже є гравцями першої команди, тут уже будуть створювати тиск для них. Наше завдання полягає в тому, щоб вони з цим тиском впоралися та проявили свої найкращі якості у цьому матчі.

- На якому етапі зараз знаходяться збори?

- Уже в поєдинках ми намагаємося моделювати ту модель гри, яку будемо застосовувати з «Динамо» Загреб. У нас ще два матчі, у яких ми будемо намагатися моделювати майбутнє єврокубкову гру, грати на своїх сильних якостях та слабких сторонах суперника.