«Динамо» (U21) - «Волинь». З лідером Першої ліги на рівних

Футбол України 1 Лютого, 13:25 1664
«Динамо» (U21) - «Волинь». З лідером Першої ліги на рівних | 19-27
Молодіжна команда “Динамо” провела контрольний матч проти луцької “Волині”.

Раніше підопічні Юрія Мороза зіграли спаринги з “Діназом” (Вишгород) (2:3) та СК КНТЕУ “Меркурій” (6:2), а напередодні вильоту на збір до Туреччини зустрілися з представником першої ліги - основним складом “Волині”.

Команди розпочали гру на зустрічних курсах, граючи жорстко та непоступливо, незважаючи на товариський статус матчу. На 7-й хвилині динамівці заробили перший кутовий, який завершився ударом Алмейди головою - м’яч пролетів вище воріт.

Через кілька хвилин “Волинь” відповіла контратакою та небезпечним моментом - після удару по воротах Кучерука м’яч влучив у одного з захисників “Динамо” та пролетів над хрестовиною.

Загалом матч проходив у невисокому темпі, команди більше рухалися в середині поля, а виходи в атаку завершувалися неточними ударами або надійними діями захисту.

Так, кілька моментів біля володінь “Волині” мав нападник киян Сухоручко, але на завершальній стадії м’яч ішов повз площину воріт.

У єдиноборствах на полі найбільше діставалося хавбеку “Динамо” Мартіну Алмейді, який в одному з епізодів наприкінці першого тайму отримав ушкодження внаслідок фолу гравця “Волині”, проте зміг дограти до перерви.

Після першого тайму Юрій Мороз зробив ряд замін, на поле вийшли Рязанцев, Урсулов, Кулаковський, Маленков і Гук, а протягом другої половини зустрічі у складі киян з’явилися Кирило Попов і група гравців, які перебувають у команді на перегляді.

У другій 45-хвилинці гравці “Волині” періодично перевіряли реакцію Кучерука, однак перший удар у площину воріт у матчі відбувся аж на 70-й хвилині, коли голкіпер “Динамо” зафіксував м’яч після пострілу зі штрафного. А на 80-й хвилині гості могли відкривати рахунок, але після гострої подачі з лівого флангу Гук врятував свою команду, заблокувавши удар головою від футболіста “Волині”.

У свою чергу, воротам луцької команди загрожував автор хет-трику у попередньому контрольному матчі проти СК КНТЕУ “Меркурій” Єгор Глушач, котрий відзначився потужним ударом із далекої відстані.

Кінцівка матчу проходила на половині поля “Динамо”, проте Кучерук, який відіграв сьогодні весь поєдинок, діяв у воротах надійно, на 85-й хвилині діставши м’яч із-під поперечини після пострілу з кількох метрів. А на останніх хвилинах останню спробу забити здійснили динамівці, провівши тривалу комбінаційну атаку, яка завершилася ударом вище воріт.

У підсумку - рахунок 0:0, молодіжна команда “Динамо” зіграла на рівних зі старшими та більш досвідченими футболістами першого складу “Волині”.

Завтра, 2 лютого, підопічні Юрія Мороза разом із основною командою “Динамо” вилетять до Туреччини, щоб продовжити підготовку до другої частини сезону.

Контрольний матч

01.02.2020. с. Віта-Литовська. Манеж НТБ «Динамо»

“Динамо” (U21) – “Волинь” (Луцьк) – 0:0

“Динамо” (U21): 31. Кучерук - 21. Опанасенко, 2. Бомащук, 3. Романчук, 4. Кузик - 11. Глушач, 9. Яцик, 23. Алмейда, 17. Мащенко, 18. Ісадченко - 16. Сухоручко

На заміни виходили: 7. Рязанцев, 8. Урсулов, 19. Гук, 15. Маленков, 14. Попов, 10. Кулаковський, 5, 6, 21, 22 - гравці на перегляді

“Волинь” (стартовий склад): 1. Неділько - 16. Рябов, 5. Приндета, 3. Ульянов - 21. Конкольняк, 19. Курко, 8. Чачуа, 10. гравець на перегляді, 9. Кожанов, 22. Волошинович - 14. Куліш

Попередження: Глушач (70), Рязанцев (79), Романчук (84) - Ульянов (9), Рябов (42)