Світовий футбол 1 Лютого, 18:03 3661
«Різеспор» з трьома українцями поступився «Бешикташу» Віди – Морозюк причетний до двох голів в поєдинку | 19-27
В рамках 20-го туру чемпіонату Туреччини «Різеспор» мінімально програв «Бешикташу» (1:2), а одними з головних осіб стали екс-представники УПЛ.

Чемпіонат Туреччини 2019/20, 20-й тур

Різеспор – Бешикташ – 1:2

Голи: Шкода, 36 – Їлмаз, 29, Генюл, 79

Бешикташ відкрив рахунок в першому таймі, після непоганої комбінації Хатчінсон вивів Їлмаза на ударну позицію і нападник забив з-під Миколи Морозюка. Втім, вже за 7 хвилин українець виправився: після його навісу та рикошету від голови захисника Шкода вистрибнув вище всіх та зробив рахунок рівним. Додамо, що екс-захисник Динамо Віда і відповідав ща чеського нападника. А в другому таймі Бешикташ таки вирвав перемогу, Генюла ніхто не тримав з лівого краю штрафного і той розстріляв голкіпера з близької відстані.

Слід зазначити, що на полі з'явились і інші українці: Денис Гармаш вийшов на 68 хвилині, а Андрій Борячук на 83, проте обидва не допомогли Різеспору здобути перемогу.