«Динамо» U-15 – переможець турніру Minsk Cup-2020

Футбол України 1 Лютого, 18:23 3463
«Динамо» U-15 – переможець турніру Minsk Cup-2020 | 19-27
Перемігши у півфіналі білоруський ФК «Мінськ-2», «Динамо» U15 на Minsk Cup продовжило боротьбу за перемогу та головний тррофей.

У фінальному матчі підопічні Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка зустрілися з ФК «Вільнюс» (Литва), який у паралельному півфіналі переміг латвійський «Даугавпілс» 1:0.

Матч динамівці розпочали без розкачки та в першій же атаці повели в рахунку, деморалізувавши суперника. Після переведення м’яча на фланг та подачі звідти кияни змусили помилитися суперника, який, намагаючись вибити сферу подалі, у боротьбі із нашим гравцем зрізав її у власні ворота. Ця обставина значно полегшила подальше успішне виконання завдання перемогти для нашої команди.

Другий гол теж не змусив на себе довго чекати: через три хвилини українці виконали штрафний удар, Дзень зіграв на випередження та з кількох метрів спрямував м’яч у сітку, подвоївши рахунок. Він же став автором і третього м’яча після того, як в одній із атак суперник порушив проти нього правила у власному штрафному майданчику. Микита сам реалізував одинадцятиметровий удар, довівши рахунок до великого.

До свистка на перерву хороші моменти ще збільшити рахунок мали Янчишин, Кремчанін та Гаджимурадов, які і проходили центром, і робили небезпечні простріли з флангів. А через кілька хвилин литовцям і зовсім стало складно претендувати на позитивний результат після того,як вони заробили вилучення.

Не дивно, що у другому таймі динамівці продовжили розгром суперника. Спочатку віч-на-віч із воротарем вийшов Кролевець, обіграв його та закотив м’яч у порожні ворота, а через кілька хвилин п’ятий м’яч записав на свій рахунок Кремчанін, який з лінії воротарського майданчика переправив сферу у ціль, скориставшись хорошою подачею партнера з флангу.

Описувати усі перспективні моменти, які створили кияни біля воріт суперника немає сенсу, адже майже увесь ігровий час вони проводили на чужій половині поля.

Таким чином наша команда упевнено обіграла «Вільнюс» 5:0. А у підсумку, динамівці стали переможцями на турнірі Minsk Cup-2020 та отримали золоті медалі змагань. Відзначимо, що у матчі за третє місце «Даугавпілс» із мінімальним рахунком 1:0 переміг білоруський ФК «Мінськ-2» та здобув бронзу.

Minsk Cup. Фінал

«Динамо» (Київ) U15 – «Вільнюс» (Литва) U15 – 5:0 (3:0)

«Динамо» U15: 1. Косач, 20. Гусєв (6. Жовтенко, 27), 3. Балаба, 18. Сизонюк (5. Федоренко, 25), 22. Прокопенко (14. Білоконь, 25), 7. Бойченюк, 4. Гаджимурадов, 8. Микитюк (9. Могилевець, 32), 24. Янчишин (11. Грохольський, 21), 13. Кремчанін, 2. Дзень (16. Кролевець, 21).

Голи: автогол (1), Дзень (4, 11, з пен.), Кролевець (24), Кремчанін (28)