«Динамо» U19 і «Динамо» U21: підготовка до контрольних матчів

Футбол України 4 Лютого, 20:12 1205
«Динамо» U19 і «Динамо» U21: підготовка до контрольних матчів
Юнацька та молодіжна команди продовжують свою підготовку на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Сьогодні вранці підопічні Ігоря Костюка провели передігрове тренування, яке включало в себе розминку, вправи на координацію та моделювання ігрових взаємодій. Ввечері на гравців чекає теоретичне заняття.

У другій половині дня до розташування юнацької команди повернулися Руслан Нещерет та Георгій Цитаїшвілі, які кілька днів потренувавшись з «основою», продовжать підготовку безпосередньо до матчу Юнацької Ліги УЄФА вже з командою «Динамо» U19.

Нагадаємо, що юні динамівці у заключному контрольному матчі на турецькому зборі зустрінуться з ФК «Аланьяспор» U19. Поєдинок відбудеться 5-го лютого в Белеку, початок гри о 15:00.

Також свою підготовку продовжує молодіжна команда київського «Динамо». Вирушивши вранці на тренувальне поле підопічні Юрія Мороза провели насичене заняття. Ранкове тренування було направлене на фізичну підготовку, награвання ігрових взаємодій і тактичні моменти. Передувало ранковому заняттю двадцяти хвилинна розминка під керівництвом тренера з фізичної підготовки Олександра Процюка.

Після обіду в програмі молодіжної команди значиться робота в тренажерному залі та відновлювальні процедури.

Свій перший контрольний матч молодіжна команда «Динамо» зіграє 6-го лютого. Протистояти підопічним Юрія Мороза буде «Греміо Новорізонтіно» U21 (Ново-Орізонті, Бразилія).