Футбол України 6 Лютого, 19:16 3556
 Спаринги клубів УПЛ: «Зоря» розбила «Ордабаси», «Маріуполь» здобув дві перемоги за день, «Олександрія» здолала лідера Болгарії | 19-27
​Відбулись чергові контрольні матчі українських клубів під час зимових зборів.

Олександрія – Левскі – 2:1

Голи: Сітало, 33, Задерака, 60 – Костов, 76, (пен.)

Маріуполь розпочав ігровий день з вольової перемоги над австрійським Стріпфінгом. Саме суперники першими вийшли вперед на 30 хвилині через помилку захисників. По перерві Хейнікер подвоїв перевагу австрійців після подачі з кутового. Азовці швидко відігрались, Чурко реалізував пенальті. А ближче до кінця гри Кулаков та Топалов за 10 хвилин перетворили можливу поразку на вольову перемогу Маріуполя.

В другому своєму матчі азовці розбили болгарську Славію. Попри велику кількість моментів Маріуполь забив лише одного разу, Горбунов класно пробив зі штрафного. В другій половині Фомін реалізував пенальті, а крапку в матчі поставив Танковський.

Зоря без проблем розібрала Ордабаси. Луганці захопили ініціативу в першій половині, але вийшли вперед перед самою перервою, Кабаєв класно розібрався із суперником та влучив у дев'ятку. В другому таймі Владислав оформив дубль, забивши зі штрафного, а крапку в поєдинку поставив Циганікс, головою замкнувши подачу з кутового.

Олександрія у бойовій грі здолав Левскі. Українці відкрили рахунок в першій половині, Сітало став автором голу після класної контратаки. В другій половині Олександрія подвоїла свою перевагу, Задерака замкнув подачу Стецькова. Болгари відіграли один м'яч, реалізувавши пенальті.