Динамо Київ 7 Лютого, 18:33 824
Тренер «Стремсгодсета»: «Зіграти з такою командою, як «Динамо» - корисний досвід для нас» | 19-27
Головний тренер «Стремсгодсета» Хенрік Педерсен прокоментував поразку свого колективу в контрольному матчі проти «Динамо» (3:0).

«Ми зіграли краще в обороні в першому таймі, ніж у другому. Коли ми знаходимося під тиском, то нічого не можемо створити. Відразу виникають помилки. Але ми покращуємо нашу гру в ситуації, коли на нас тиснуть.

У матчі з «Динамо» був вищий темп, ніж в тих поєдинках, які ми провели до цього. І нам протистояла команда, набагато краще підготовлена, ніж наші попередні суперники. Для нашої молодої команди це дуже корисний досвід. Ми бачимо, як наша молодь розвивається.

Для нас це був супертест проти такої сильної команди, як «Динамо». Ми грали добре протягом 75-ти хвилин. Потім трохи підсіли, що не дивно для кінця тренувальних зборів.

У другому таймі ми мали дві-три можливості. Нам не вистачило енергії в цій грі. Ми не досягли успіху в наших перестроюваннях після замін. Крім того, були необов'язкові втрати м'яча. Але, якщо ми створюємо п'ять-шість шансів для взяття воріт у матчі з таким суперником, це говорить про те, що ми стаємо сильнішими», - наводить слова Педерсена офіційний сайт «Стремсгодсета».