Шедевральний гол Маліновського приніс «Аталанті» історичну перемогу над «Фіорентиною»

Світовий футбол 8 Лютого, 18:26 4269
Шедевральний гол  Маліновського приніс «Аталанті» історичну перемогу над «Фіорентиною» | 19-27
Півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський результативно провів 23-й тур Серії А проти «Фіорентини» (1:2).

Українець не потрапив до стартового складу бергамасків, але з'явився на полі у другому таймі, замінивши Пашаліча.

Маліновському знадобилося лише 6 хвилин, щоб результативно довести Гасперіні, що вартий більшої уваги від тренера. Руслан скористався асистом Гомеса і вивів Аталанту вперед, потужно пробивши з-за меж штрафного.

Додамо, що це перший гол хавбека у 2020-у році, востаннє він забивав Болоньї 12 грудня. Всього у нинішньому сезоні Маліновський провів за Аталанту 20 матчів в Серії А, в яких забив 3 голи та віддав 2 асисти.

Аталанта у підсумку перемогла Фіорентину з рахунком 1:2. Відзначимо, що до цього протистояння Фіорентина вдома в рамках чемпіонату Італії не програвала Аталанті аж 27 років, або 18 матчів поспіль.

Підопічні Гасперіні розмістились на четвертій сходинці та відірвались на три очки від Роми.