Суркіс - Дмитруліну: «Ви були одним з лідерів того «золотого» «Динамо», яке наводило жах на всю Європу»
Динамо Київ 3381 10 Лютого, 10:59

​Сьогодні свій 45-й День народження святкує видатний гравець «Динамо» кінця 90-х – початку 2000-х Юрій Дмитрулін, який нині працює тренером у ДЮФШ «Динамо».

Ювіляра вітає президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс.

Шановний Юрію Михайловичу!

У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання Вам і Вашій родині!

Більше 25-ти років пройшло з того дня, коли Ви вперше вийшли на футбольне поле у складі київського «Динамо». За десять з лишком років, проведених у першій команді «Динамо», Ви залишили незгладимий слід в історії нашого клубу та всього українського футболу. Найуспішніші сезони київського «Динамо» у Лізі чемпіонів нерозривно пов'язані з Вами. Дев'ять чемпіонських титулів і шість національних Кубків були здобуті за Вашою безпосередньою участю.

Ви були один із ключових гравців у динамомашині великого Валерія Лобановського, завдяки своїм вольовим якостям Ви були одним із лідерів тієї «золотої» команди, яка наводила жах на всю Європу. Валерій Васильович особливо цінував Вас як гравця, який може повести за собою, своїм прикладом показавши, що немає вершин, які не можна подолати, немає завдань, які неможливо виконати, котрого не в силах були зупинити ні суперники, ні травми.

Я щиро радий, що свій величезний досвід Ви передаєте нашим юним талантам, для яких Ви є прикладом для наслідування та мудрим наставником.

У цей день хочу побажати Вам міцного здоров'я, сімейного щастя й успіхів на нелегкій тренерській ниві!

З повагою,президент ФК «Динамо» (Київ)
Ігор Суркіс

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100