Артем Франков: «Динамо» повернуло свої гроші»
Динамо Київ 4413 10 Лютого, 14:24

Спеціаліст поділився думкою про перехід Дерліса Гонсалеса в «Олімпію».

«Зараз пішла тенденція фокусуватися на поганих новинах зі стану київського «Динамо». А я би хотів звернути увагу на один перехід. Ні, не Беніто і не Каргбо. А перехід Дерліса Гонсалеса, за якого парагвайська «Олімпія» заплатила п'ять мільйонів доларів за п'ятдесят відсотків прав.

Що це означає? По-перше, «Динамо» повернуло гроші, свого часу сплачені за талановитого парагвайського футболіста, який за різних обставин не підійшов «Динамо». Можна довго сперечатися, чому. По-друге, «Динамо» заощадило зарплату Гонсалесу, у якого 1,2 мільйони на рік. І зараз від нього остаточно позбулися. Більш того, комбінація з приходом в «Динамо» Вітора Буено, який один раз з'явився на полі в першій команді, була здійснена саме для того, щоб вирішити долю Дерліса.

Хочу звернути вашу увагу на позитив, який вийшов в результаті, і на те, хто займався цим питанням і його вирішив. Я вважаю, що проблема була непростою. Зверніть увагу: приходили сюди бразильці і всі кричали, нащо вони нам здалися? Так, нехай не підійшли. Але щодо футбольних якостей цих гравців питань не виникало. І Буено, і Че Че зараз грають в основі «Сан-Паулу» і не «дзижчать». А в «Динамо» є люди, які як і раніше знаходяться в команді і їх нікуди прилаштувати по тій простій причині, що вони нікому не потрібні. І ситуація виглядає безвихідною. Ви відразу назвете того, про кого йде мова.

До речі, можете згадати, хто рекомендував і хто підписував. Це я до того, що в історії будь-якого клубу немає святих. У всіх є помилкові і загадково помилкові рішення такого роду», — вважає Франков.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100