Вісенте Гомес: «Я не чарівник і не творю дива»
Футбол України 3252 15 Лютого, 11:42

Головний тренер «Олімпіка» Вісенте Гомес розповів про зимову підготовку команди на турецьких зборах.

«Я не чарівник і не творю дива. Для мене було важливо, щоб команда грала в тому стилі і з тієї ідентичністю, в яку вірили б все. Бути аутсайдером складно, здається, що все погано. Єдиний спосіб подолати такий стан - боротися сильніше. Гравці зрозуміли це, і ми добули кілька хороших результатів.

Я тренер, який прагне до рівноваги потужній атаки і міцного захисту. Під час матчів виникають різні ситуації, які вимагають від нас високої оборони або переходу в проміжні позиції. Намагаємося швидко реагувати. Ми добре попрацювали на зборах і досі тримаємося на шляху поліпшення гри. Думаю, до матчу з «Львовом» підійдемо в хорошій формі.

Під час трансферного вікна ми переглядали багато футболістів. Я задоволений тими, хто до нас приєднався. Бачу у них належне ставлення і віру в нашу ідею. Я не ставлю команді завдання на конкретну позицію, адже потрапимо ми в верхню шістку або плей-офф за єврокубки - залежить не тільки від нас. А ось якість гри - повністю наша відповідальність, тому я намагаюся покращувати його настільки, наскільки це можливо», - сказав Гомес.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100