Олексій Михайличенко - про завершення зборів київського «Динамо»
Динамо Київ 3704 15 Лютого, 19:59

Головний тренер київського «Динамо» підбив підсумок тренувального збору команди в Туреччині.

- Олексію Олександровичу, вітаємо вас з успішним завершенням збору...

- Успішний він чи ні – покажуть чемпіонат і Кубок. Ми виконали всю заплановану роботу, це дуже добре. І ті спаринги, які ми провели, були якісними. Ми змогли і себе перевірити, і отримати те навантаження, яке хотіли. Від цього збору багато що залежить, але це всього лише половина справи, тому що збори – це лише фундамент, на якому має будуватися все інше. Робота не припиняється, вона продовжиться в Києві вже по ходу сезону, тому потрібно покращувати, удосконалювати і діставати з себе те, що ми зуміли напрацювати на цих зборах.

- Тбіліське «Динамо» вже набрало хід, їм також скоро стартувати у чемпіонаті. Це був найсильніший суперник на зборах?

- Мені важко давати оцінку відразу після гри, але суперник був досить хороший і за швидкостями, і за боротьбою. Грузинські команди, особливо «Динамо» Тбілісі, завжди відрізнялися хорошою технікою володіння м'ячем. Було дуже багато єдиноборств один в один, багато швидкісного руху. Для нас це був хороший спаринг.

- У першому таймі ваша команда чітко виходила з оборони в атаку, вміло створюючи чисельну перевагу. Ви задоволені тим, як це реалізовувалося?

- Іноді – так, іноді – ні, тому що і в першому таймі ми припустилися ряду помилок, які могли привести до дуже небезпечних контратак. Для того щоб володіти м'ячем, потрібно знаходити можливості виходити з оборони за допомогою передач. Ми намагаємося це робити, але, звичайно ж, не відмовляємося і від швидкого початку атаки. Ми награвали різні варіанти гри.

- Перед початком першого збору ви говорили, що намагаєтеся створювати конкуренцію на кожній позиції. Чи вдалося це реалізувати?

- На даний момент у нас практично кожна позиція дублюється, враховуючи, що на підході Вітя Циганков. Є конкуренція на кожній позиції, і це дуже добре.

- Сирота і Романчук уже в основній обоймі?

- Безумовно, а чому ні?! І Забарний, і Цитаішвілі, і Вівчаренко. У нас є резерв, і є хороша конкуренція.

- Цього кадрового потенціалу досить для того, аби вирішувати завдання, поставлені перед командою?

- Це покаже тільки час. Найголовніше – як ми будемо його використовувати і як хлопці зможуть проявляти себе. Від цього дуже багато залежить. А говорити абстрактно немає сенсу.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100