Ігор Циганик - про правила фінансового fair-play щодо київського «Динамо»
Динамо Київ 3200 18 Лютого, 22:36

Популярний журналіст і телеведучий Ігор Циганик висловив думку про те, як правила фінансового fair-play можуть торкнутися київського «Динамо».

«Повертаючись до фінансового fair-play, хочу сказати, що у «Динамо» немає іншого виходу - їм потрібно продавати футболістів. Не даремно ж вони зараз розвантажили свою зарплатну відомість. Адже гравці досить багато заробляли. Зарплати Гармаша, Жерсона, Самбрано були досить серйозними.

Тобто потрібно розвантажувати. Футболістам, які не є основними, платити великі гроші на даному етапі досить складно. Ми прийдемо до того, що будемо показувати білі прибутки і проходити фінансовий контроль, тому що те, що УЄФА зараз робить з топ-клубами, незабаром він буде робити з клубами рівня «Динамо».

А з іншого боку, крім трансферів, у киян стоїть завдання потрапити в Лігу чемпіонів. І тут може бути інша ситуація, що гравці опиняться потрібні для вирішення цього завдання. Але все в компетенції керівництва «Динамо». У всіх випадках, впевнений «Динамо» буде продавати гравців і намагатися продати їх подорожче», - зазначив Циганик в ефірі авторського каналу «Циганик LIVE» на Youtube.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100