Динамо Київ 18 Лютого, 23:54 3781
Ліга чемпіонів 1/8: Дубль Холанда та поразка «Ліверпуля». Результати матчів вівторка | 19-27
Ерлінг Холанд приносить дортмундській «Боруссії» перемогу над «ПСЖ», а «Ліверпуль» так і не зумів пробити захист «Атлетіко».

«Атлетіко» Мадрид - «Ліверпуль» 1:0

Голи: Сауль 4'

«Атлетіко»: Облак - Лоді, Феліпе, Савич, Врсалько - Лемар (Льоренте 46'),Томас, Сауль, Коке - Мората (Вітоло 70'), Корреа (Коста 77').

«Ліверпуль»: Аліссон - Робертсон, Ван Дейк, Гомес, Трент - Вейналдум, Фабіньо, Хендерсон (Мілнер 80') - Мане (Орігі 46'), Фірміно, Салах (Окслейд-Чемберлен 72').

Господарі поля блискуче розпочали цей поєдинок. Одна із атак привела команду до виконання кутового, після якого м'яч у сітку воріт Аліссона вдалось відправити Саулю вже на четвертій хвилині.

Після забитого м'яча, жодна з команд не створювала якихось вбивчих моментів. Обидві діяли обережно. «Ліверпуль» відіграв першим номером, а «Атлетіко» традиційно для себе намагався зловити суперника на контратаці.

У першому таймі ще були удари, хоч не влучні, але вони були. Другий тайм повністю пройшов без будь-яких атакувальних дій. Команда Клоппа контролювала м'яч 70%, а підопічні Сімеоне втримували результат.

«Боруссія» Дортмунд - «ПСЖ» 2:1

Голи: Холанд 69', 77' - Неймар 75.

«Боруссія» Дортмунд: - «ПСЖ»: Бюркі - Загаду, Хуммельс, Піщек - Гаррейро, Вітсель, Джан, Хакімі - Т. Азар (Рейна 67'), Холанд, Санчо (Шмельцер 90').

«ПСЖ»: Навас - Курзава, Сілва, Кімпамбе, Маньє - Гує, Маркіньош, Верратті - Неймар, Мбаппе, Ді Марія (Сарабія 77').

Букмекерські контори на початку гри оцінювали шанси на перемогу команд практично одинаково. Враховуючи, що «Боруссія» грає вдома. Більшість експертів віддавали перевагу «ПСЖ» за рахунок класу та досвіду колективу. Проте німецькі «джмелі» довели протилежне - списувати їх з рахунків не варто.

Дуже добре себе, знову ж таки, проявив Ерлінг Холанд. На його рахунку у сьогоднішній грі два м'ячі. Перший він забив на добиванні, а другий гол вийшов справжнім шедевром. 17-річний Джовані Рейна протягнув м'яч, віддав Ерлінгу, а той вже потужним ударом відправив м'яч у дев'ятку воріт Кейлора Наваса. Блискучий вийшов гол.

«ПСЖ», не мало важливо, забив гол на виїзді. Мбаппе пройшов половину захисту «Боруссії», віддав Неймару, а той у свою чергу вже в пусті ворота не промахнувся. І так, підсумковий рахунок вийшов 2:1 на користь дортмундців.