Артем Франков: «А якщо команду зібрати «з пляжу» за тиждень до матчу з «Ворсклою» – вони точно гірше зіграють?»
Динамо Київ 2842 21 Лютого, 09:22

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від стартового матчу киян в УПЛ другого півкола.

— Від матчу із «Ворсклою» очікую виключно перемоги «Динамо». Хоча віднестися до суперника «звисока» буде максимально нерозумно. Юрій Максимов відомий своїм професіоналізмом і зимову перерву не на пляжі пролежав. Передбачити, що буде на полі максимально складно. Кияни провели багато спарингів і вони були суперечливими. Під кінець почав забивати Соль, чудово проявив себе Русин. Звісно, вболівальники Динамо дивляться на цей матч із оптимізмом. Вболівальники Ворскли теж хочуть оптимістично підійти, але грає один із лідерів з одним із аутсайдерів. Про що тут можна говорити в плані очікуваного результату?

— Як ВАР може вплинути на хід матчу?

— Є ця технологія чи немає - завжди молюсь, щоб було менше моментів, коли вона взагалі буде потрібна. ВАР не став панацеєю, але дістав своєю дріб'язковістю в плані визначення офсайду. Все в мені протестує, коли через 20-ти сантиметровий офсайд відміняється гол. З іншого боку, якщо такий гол забивають нашим командам в єврокубках і він відміняється - ми щасливі. Я прихильник того, що ця технологія потребує корекції - перелік моментів, коли ВАР має застосовуватися. Це дуже серйозна розмова і, можливо, не лише за участі футбольних арбітрів. Я розумію, що в нас такі дискусії не прийнято вести і тут очікують, коли нам щось «спустять» з Європи. Але ця тема актуальна і абсолютно нормальна для обговорення.

— Матч має пройти за пустих трибун. Як ставитеся до подібних покарань?

— Ми маємо сказати, що подібне покарання - придумане в Європі збочення. Воно не приємливе з точки зору футболу, тим більше нашого. Інтерес до якого постійно падає, падає і б'ється об щось головою. Таке покарання є антифутбольним. В УПЛ же воно антифутбольне в квадраті. Єдине, хотілося б, щоб діти до 14 років взяли батьків і по-максимуму прийшли підтримати команду. Побачимо, на скільки це вийде. Правда в тому, що на цей матч і так не прийшло б багато глядачів. Сумніваюсь, що прийшли б 18 тисяч. Така в нас біда і ми з нею не боремось, а заганяємо все далі і далі.

— Судячи по зборах, в другому півколі у грі «Динамо» нічого не зміниться?

— Парадокс заключається в тому, що вони проходять два збори, грають купу матчів, а потім ми говоримо про весняний футбол. «Ви ж розумієте - це весняний футбол. Після великої перерви». Чим же вони тоді на зборах займалися? А якщо команду зібрати за тиждень до матчу з Ворсклою, познімати всіх з пляжу, так би мовити, - вони точно гірше зіграють? По-перше, зекономимо, по-друге, вони реально захочуть пограти в футбол. Після тривалої перерви без футболу тіло подаватиме сигнали, що треба вже і пограти (сміється, - ред).

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100